Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovky


Cidas

Recommended Posts

Cidas>já mám přední spoiler z GTi, ale ty díry na mlhovky sou už uplně vyřízlý, zakže se mi do nich vejdou jakkoliv hluboký lampy a můžu je tak pěkně zapustit aby tolik nečuměly ven. Koupil sem je za 500 i s žárovkama, relatka k nim samoz. nejsou. Nechaj se koupit i na ONU ještě o nějaký pade levnějc.

Už je mám doma skoro měsíc, komplet i s origo vypínačem a ještě sem nebyl schopnej je tam dát :o

Ty malý originály asi jentak neseženeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si kup polsky pridavny dalkovy za 300,- ja je tam mel a vydrzely celou sezunu, nez mi je nejaky zoufalec znarodnil :cool:

Vlastne kvalita je fuk, pac nez vyreznou nebo oslepnou, tak tam mas novy. A nez kupovat za 1200,- /ks nejakou Hellu ci co, tak pri cene 300,-/parmas na 8 sad coz pri prumerne kradezi sada/rok dela 8 let a tak dlouho doufam tu 205 mit nebudes :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík...

zvažoval jsem se supermarketu za 500,- ale vrtala mi hlavou kvalita a tak...

tak do toho asi půjdu.

a je to poznat když tam budou, nebo je to nahovno?

říkal jsem si, že bych je nastavil trochu do strany, a? to svítí trochu do zatáček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polský mlhovky?Koupil jsem si před dvěma lety Polský mlhovky asi za 500kc a druhý den mi prdla první a do týdne,do týdne ta druhá.Když jsem do nich dával žárovky tak jsem si dával pozor abych skla šroubkem moc neutáhnul,aby nebylo našponovaný a stejně.Možná blbej kousek soused má ty samé na Tipu a má je furt a má je před chladičem tedy vejš ale důvěra u mne v Polský mlhovky je ta tam.Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...