Sign in to follow this  
Followers 0
Cidas

Mlhovky

11 posts in this topic

Už jsem to tu jednou řešil, ale pořád je nikde nemohu sehnat starší... Jedná se o mlhovky na 205/309 Gti do předního spoileru, za rozumnou cenu. Nemáte někdo? :(

To me pripomina..koupil bych mlhovky na 605tku dopredu. Mam tam jenom zaslepky. Mate nekdo? Nevite kde maji? Vrakac a pod? Za rozumnou cenu ...

Cidas>já mám přední spoiler z GTi, ale ty díry na mlhovky sou už uplně vyřízlý, zakže se mi do nich vejdou jakkoliv hluboký lampy a můžu je tak pěkně zapustit aby tolik nečuměly ven. Koupil sem je za 500 i s žárovkama, relatka k nim samoz. nejsou. Nechaj se koupit i na ONU ještě o nějaký pade levnějc.

Už je mám doma skoro měsíc, komplet i s origo vypínačem a ještě sem nebyl schopnej je tam dát :o

Ty malý originály asi jentak neseženeš.

A nemá náhodou 205 a 309 jiné mlhovky??? Já bych řekl že 405 a 309 mají stejné.

No já ani nevim. Někdo mi řikal, že 205 GTi a 309 GTi mlhovky jsou schodné.. (pouze GTi do spoileru)... Dělali se nejprve žluté a potom klasické. Byl bych rád za jakékoliv... :(

Tak prave 309 mely ty mlhovky jine, nez 205. Rekl bych, ze byly asi opravdu stejne jako na 405.

Kazdopadne na skle te mlhovky mam napsane CIBIE, takz ebych zhanel spis podle vyrobce, na 309, 405 jsou snad Hella nebo Valeo

na www.autokelly.cz nějaké mlhovky na 205-ky nabízejí.

Mě by se hodily přídavné dálkové na to samé auto 205 Gti- mám už je i zapojené, jen chybí ty světla:(

Tak si kup polsky pridavny dalkovy za 300,- ja je tam mel a vydrzely celou sezunu, nez mi je nejaky zoufalec znarodnil :cool:

Vlastne kvalita je fuk, pac nez vyreznou nebo oslepnou, tak tam mas novy. A nez kupovat za 1200,- /ks nejakou Hellu ci co, tak pri cene 300,-/parmas na 8 sad coz pri prumerne kradezi sada/rok dela 8 let a tak dlouho doufam tu 205 mit nebudes :-)

dík...

zvažoval jsem se supermarketu za 500,- ale vrtala mi hlavou kvalita a tak...

tak do toho asi půjdu.

a je to poznat když tam budou, nebo je to nahovno?

říkal jsem si, že bych je nastavil trochu do strany, a? to svítí trochu do zatáček...

Ja je mel kdysi davno na S105 S a svitilo to do pangejtu na srnky a na stromy na sovy.. nepocitej se zazraky, kvalita odpovida cene :D

Polský mlhovky?Koupil jsem si před dvěma lety Polský mlhovky asi za 500kc a druhý den mi prdla první a do týdne,do týdne ta druhá.Když jsem do nich dával žárovky tak jsem si dával pozor abych skla šroubkem moc neutáhnul,aby nebylo našponovaný a stejně.Možná blbej kousek soused má ty samé na Tipu a má je furt a má je před chladičem tedy vejš ale důvěra u mne v Polský mlhovky je ta tam.Tak nevim.