Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Super - podekovani


Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

a treti skupinove :)

Neonovy brejle...to by mě nenapadlo fotit. :D Ale opravdu si Jarda zaslouží opravdu velké díky a uznání za organizaci srazu. Neni tomu co vytknout. Výbornej program, bezva zábava a hlavně, že se nikomu nic nestalo. Jsem moc rád, že jsem si dokázal zařídit volno a na sraz jsem se dostavil - nelituju toho a moc se těšim na další setkání na srazu. A Marline, doufám, že stihneš zpracoval všechny fotky, než pojedeš do tý Francie, nebo kam to jedeš. ;) Opravdu jsem si celou sobotu moc užil a doufám, že se to bude opakovat častěji, že Jardo? :mrk

P.S.: Tímto chci zároveň vyzvat všechny ostatní, co na srazu nebyli - o hodně jste přišli a příště koukejte přijet taky!!! :):super

Edit: A abych nezapomněl, ještě jednou velké díky HUGO BOSSovi za krásný koberečky, fakt super. :potlesk:super a doufám, že byl Jarajarda spokojen s projížďkou v mym GTičku. ;)

a ještě přidám jednu fotečku z cesty zpátky ze srazu.

tachometrev9.jpg

:D

Jinak pro zájemce můžu na mail nebo ICQ zaslat fotky, který jsem pořídil během srazu. ;)

[upravil dne 8/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce.

Třeba by se z toho mohla stát nepravidelná akcička typu \"srazu na Vysočině\", samozřejmě pokud se do toho Jardovi bude chtít jít - kdy se probudí k podobným menším srázkům třeba jihočeši?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce. .....

:potlesk Opravdu, Jardovi patří všechny pocty, protože opravdu provedl velkej kus práce a o to větší mam radost, že proběhlo vše bez problémů. :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Medvěd

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce. .....

:potlesk Opravdu, Jardovi patří všechny pocty, protože opravdu provedl velkej kus práce a o to větší mam radost, že proběhlo vše bez problémů. :potlesk:super

to bych netvrdil :D:D bo Neon byl pak velmi nespokojen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Medvěd

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce. .....

:potlesk Opravdu, Jardovi patří všechny pocty, protože opravdu provedl velkej kus práce a o to větší mam radost, že proběhlo vše bez problémů. :potlesk:super

to bych netvrdil :D:D bo Neon byl pak velmi nespokojen :D

Ale za to Jarda nemůže. :D a to bych ani jako chybu nepovažoval, spíš to byla drobná nepřesnost. A ty buď rád, jinak příště od Neona žádný CDčka nedostaneš. :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se k pochvalám, bylo to fajné :super Myslím že se na severu čech skrývá potenciál k uspořádání klidně i něčeho delšího ;)

Z Prahy je to cesta na chvilku, zpátky sem byl za hoďku a deset minut, za tu cestu to určitě stálo!

Takže dík za sraz, těším se na další :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky moc dekuji jardovi za krasne stravenou sobotu,chtel jsem napsat jeste vecer,ale padnul jsem za vlast,byl jsem utahanej jako kote! doufam ze se tento sraz bude opakovat casteji a dorazi vice lidi... uz ted se nemuzu dockat! jeste jednou moc dekuji.....:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Medvěd

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce.

Třeba by se z toho mohla stát nepravidelná akcička typu \"srazu na Vysočině\", samozřejmě pokud se do toho Jardovi bude chtít jít - kdy se probudí k podobným menším srázkům třeba jihočeši????

třeba se probudíme ,ale zase vem pracovní komorní srazy se konají jen u nás:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Medvěd

Jsem rád, že se sraz povedl a Jarajardovi tu vyslovuju poděkování před nastoupenou jednotkou - podle toho odvedl pořádný kus práce, která byla nakonec ověnčena úspěchem celé akce.

Třeba by se z toho mohla stát nepravidelná akcička typu \"srazu na Vysočině\", samozřejmě pokud se do toho Jardovi bude chtít jít - kdy se probudí k podobným menším srázkům třeba jihočeši????

třeba se probudíme ,ale zase vem pracovní komorní srazy se konají jen u nás:D

To je pravda a jsou jedinečné a unikátní:super:super!!! Ale neboj Medvěde, už na něčem pracuji;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...