Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vašenda


Majkl

Recommended Posts

Na nový rok mi prdnul chladič tak jsem si vzpoměl na tyhle stránky ,kde je odkaz na servis Auto Vašenda tak tam moje žena zavolala.Vašenda byl do telefonu příjemnej a a? přijedem,že se na to mrkne.Tak sem přijel asi v 16:00hod a hned vylez mladej sympatickej chlapík v montérkách a hnned věděl dle předchozího telefonu co jsem zač a co potřebuju.Prej jsem s chladičem asi pátej.Vybral mi v katalogu jeden pěknej novej a dokonce Valeo,kterej byl snad dokonce nejlevnější z několika a šel jsem s tim,že to druhej den ráno bude.

Druhej den mi volal,že je v háji ještě termostat,takže sem ho nechal taky vyměnit a když jsem si pro to přišel tak bylo vše podle dohody opraveno.Ukázal mi starej chladič rozpadlej termostat a jak to vlastně blbě fungovalo a jak to teď po opravě fungovat bude.K tomu mi sdělil co je třeba opravit a poklábosily jsme o tuningu a jinejch věcech co se aut týká.Dalo by se s nim díky jeho vztřícnosti kecat snad hodiny.Prostě pohodář,takže jsem snad konečně našel servis,kde na mě nečuměj lišáckejma očima kolik ze mě vyždímou a co a jak ojebat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám to v cajku od včerejška,ale věřim v jeho um.Zatím šetřim škváru,abych dal k němu opravit co mi doporučil.Jako třešničku na dortu mám pro něj nachystanou pěknou sviňárnu-výměnu futer a čepů ve dveřích.Na tom shořeli dva servisy a jeden moudrej.To jako já.:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...