Sign in to follow this  
Followers 0
lumpma

tazne zarizeni

20 posts in this topic

Tak dnes jsem potreboval poprve pouzit prives a jen jsem :o mam tam origo tazne. Nejdrive retizek. Na predchozich autech jsem mel spiralu z dratu ale tady je oko. tak jsem si rekl ze to vyresim pozdeji sel jsem zapnout elekriku a ejhle ani jsem nemohl nadzvednou poradne vicko vadil tam naraznik. zasuvka je jen na plechu ktery se ohnul a tak jsem to narovnal a v poho. Ale problem je ze je 13 derova a muj prives je 7. Auto je tusim z Nemecka. moje otazka je jake zasuvky tam maji byt 7 nebo 13? nejak se mi nedari najit o tom info. diky

Původně zaslal: Che

Myslím, že se prodává redukce ze 7 na 13.

Je to přesně tak jak píšeš. Prodávají se redukce.

To sou prostě dva systémy, který se oba používají. Můžeš si taky předělat zásuvku nebo zástrčku, ale to je pracnější.

prodavaji se i zasuvky co jsou rovnou na 7 i 13 polu.

ma nekdo schema na 13 koliku s popisem? ja to predelal na 7,ale do jednoho dratu nic neslo,tak nevim na co tam byl?

dik.:potlesk on to zapojoval peknej k*kot ten servisak,kdyz dal obe svetla v zasuvce na leve obrysove z auta. :grr

Ja jsem zasuvku taky predelaval.Mam jedinej problem nefungujou na voziku varovaci 4blinkry kdyz mam vypnuty klicek.kdyz s nim otocim funguje vypnu a nic.kabely ktere mi tam zbyly jsou 2 bile kostry a jeste nejake 3 aler jsou bez proudu.Co s tim??dekuju za radu

Takto to mám zapojené u své 406 (viz popis v typovém osvědčení). Akorát nevím, co má se zapojením tažného zařízení společní palubní počítač, jak je uvedeno dole pod popisem montáže. V manuálu o 406 nic není.:(

[upravil dne 11/9/08 OK406]

post-0-14109602077099_thumb.jpg

mám dve autá s ťažným( saet inca a p 406) na oboch je 7 pin konektor a ak sa mám priznať... tak som ani 13 nevidel.

myslim, ze ta 13-ka je tak na nejaky karavan nebo neco takoveho, na normalni vozik to nemas sanci vyuzit :-)

Elektro adaptér redukuje 7-mi na 13-ti pólovou zástrčku. Použití u nosičů kol na tzažné zařízení.

další použití pokud táhneš karavan

Ja mám dovoz z Belgie a taky 13-ti kolík.Taky jsem to chtěl překopat,ale známý má ALFU,a při předělani na 7 hlásí poruchu ABS.tak jsem radši koupil redukci,a funguje dobře už sem si zvyknul.

tan 13ti kolyk se pouziva hlavne kdyz ma auto palubni pc je to z duvodu hlidani el na voziku takze ti to hlasi i zavadu na svetlech voziku tak asi tak jinak redukce 7-13 stoji asi 150kc takze je scela zbytecne neco predelavat