Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdové systémy P405 - Lucas, Girling, Bendix


mk405

Recommended Posts

Ahoj,

scháněl jsem ted destičky a narazil jsem na to že mám na autě brzdovej systém Girling (SRi s ABS) ale vesměs všude mají desky jen na Lucas a i v autokelly mě řekli že na Girling mají jen feroda...

takže jsem ted trošku hledal na netu a skoro všude je to stejný, jen u Elite mají napsáno v poznámce Lucas-Girling takže se ptám:

je Lucas a Girling jedno a to samé čili jedna značka: Lucas-Girling?

v chytré knížce jak na to uvádějí jen systémy Girling, Bendix a D.B.A a žádnej Lucas, vyznáte se v tom někdo?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: oddie

V tomto případě je ten systém Lucas a Girling totéž, je to dvojí označení jednoho a téhož.

ok, čili můžu s klidem koupit desky Lucas...

...je zajímavé že v autokelly to nevědí:roll

v autokelly sou mamlasové, posledně sem tam kupoval těsnění na olejovou vanu, na netu sem ho v katalogu našel s tím že je skladem. tak tam volám aby mi ho schovali že si pro něj přijedu, a až do té doby než sem nadiktoval katalogový číslo toho těsnění mi borec tvrdil že ho nemají :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás,asi:xvul,proč v Autokelly,když se zeptám na díl k P205 1.8 D na mě čučej jak na vola,on prodavač má v PC objem 1.7D,vůbec nechápe ,že objem 1769 asi bude 1.8D....myslíte,že prodavač chyběl v matematice nebo je to prostě hovado?Situace v OVA-trvá už léta.Děkuji za odpověď.:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Prosím Vás,asi:xvul,proč v Autokelly,když se zeptám na díl k P205 1.8 D na mě čučej jak na vola,on prodavač má v PC objem 1.7D,vůbec nechápe ,že objem 1769 asi bude 1.8D....myslíte,že prodavač chyběl v matematice nebo je to prostě hovado?Situace v OVA-trvá už léta.Děkuji za odpověď.:D:roker

A proč se ho ptáš, když má Kelly on-line katalog se svejma číslama na netu a podívat se můžeš sám předem??? Já do těhle krámů zcela zásadně nosím jen a pouze objednací čísla, vždyť ten člověk co tam je je prodavač, a ne mechanik - nebo si myslíte, že budou znát všechny auta na které prodávají díly? To nebude znát nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najít si to předem je to nejlepší řešení, a to už jen pro to, že se prodavač může splést a pak koupíš něco jinýho.

Kolikrát jsem již viděl, jak vraceli destičky, že tam nepasujou...

A jednou, jsem tam zažil super věc. Někdo čekal už jen na destičky, po 5-ti minutách přišel ten z výjede s destičkama, ten chlap je drapnul a zmizel.

No jo, jenže pak přišel další s destičkama, nějaký chlapík se jich ujal, ale šlo o úplně jiný destičky, protože tamten co pospíchal vzal ty jeho... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jen tak mimochodem, k těm zadním brzdám 405 - zbyly mi tu kompletní zadní brzdy na 405 syst. Bendix - včetně štítů. Samostavy v super stavu, obložení taky, prostě jen namontovat. Na své auto jsem tenhle systém kdysi dával místo Girlingů po vyhození nefunkčního zátěžáku - Bendix má totiž na rozdíl od Girlingu integrovaný omezovač brzdného účinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...