Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zenevsky autosalon - s fotkama


Dydzej

Recommended Posts

Chtel bych se zeptat nekoho, kdo uz v minulosti na Zenevskem autosalonu byl, jestli to stoji zato?

Jestli jsou tam hromady lidi, pres ktere se clovek musi protlacit, aby vubec neco videl, nebo je to v pohode?

Nemam to tam moc daleko, ale neni mi dobre, tak bych se tam nerad trmacel, abych prostal cely den ve frontach :nevim

Diky, Dydzej

[upravil dne 9/3/08 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ženevě jsem byl loni,byl jsem z toho dost otrávenej,jestli chceš jet autem,tak se připrav,že po dálnici pojedeš tak na dvojku,protože Švýcaři jsou paka a vytvářejí zcela bezdůvodně na dálnicích stau.Jinak na autosalonu je to hlava na hlavě,nic si pořádně neprohlídneš,letos jsem návštěvu vzdal,protože ta cesta za to nestojí,to to mám do Ženevy jen 200 km,ale nervy na to nemám.Lepší by to bylo letadlem,hned vedle je letiště.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam byl v 2002 s kámošema autem. Cesta 1000km úplně v pohodě (tam i z5). Jelikož jsem na tak velkým autosalonu byl poprvý tak se mi tam dost líbilo. Dopoledne to ještě nebylo tak natřískaný. Nejhorší to bylo od 11 do 16. My tam byli od otevíračky až asi do 18. Nejhorší to samozřejmě je u těch exkluzivních značek (ferrari, lamborghini, bugatti apod.). Třeba u škodovky jsme prolezli snad vše co šlo bezproblémů. Když člověk potřeboval udělat foto tak i lidi zastavovali, aby byl dobrej záběr (teda ne všichni).Jinak Ženeva má tu výhodu že je vše v jednom pavilónu a nemusíš jak magor běhat kilometry mezi pavilónama. Já i kámoši jsme si to užili. Jel bych tam klidně zase. :roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, mam to tam 80km a jel bych vlakem (=40 min) az na letiste, zpatecni listek je lacinejsi nez poplatek za parkovani na miste. Jeste s nim ziska clovek slevu na vstupne! A ty stau si uzivam pri navratech z lyzovani v nedeli odpoledne :grr

No tak nevim, nikam se mi cpat nechce, brzo ;) vstavat taky ne, v krku mi boli porad stejne, v Zeneve toho k videni taky moc neni... na druhou stranu ma byt zitra zamraceno, kdyby bylo pekne jako dneska tak o autosalonu ani neuvazuju.

Asi to rozhodnuti necham na rano, treba mi bude hur a zustanu lezet ;)

BTW Svycarsko 2002 a 2008 jsou bohuzel uz dve uplne jine zeme a bude asi jeste hur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis kdo se kam pristehovava... Uz se objevuji zamky na dverich od sklepa, protoze se tu a tam neco ztrati, obcas nekoho vykradou, v noci ve meste uz si clovek nepripada uplne bezpecne... No proste na co jsme doma zvykli, na to si tady budou muset teprve zvykat, coz jim nezavidim :(

Ale co mne zaujalo a co se mi libi, jsou treba revize jizdenek v MHD. V klidu, prijemni ale nekompromisni revizori, to klidne zavrou stanici metra, nechaji jedine dvere otevrene a u nich jich stoji treba 8. A vsechny lidi zkontroluji, jde jim to rychle, maji na to el. ctecky, nikdo neutece.

[upravil dne 9/3/08 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW tak jsem na autosalon nakonec vyrazil, dokonce zvlastnim vlakem primo na autosalon bez zastavky :) A ano, byla tam hlava na hlave, zejmena mezi 11-16, obzvlaste u Ferarri a Lamborghini, to jsem nakonec vynechal, ale jednou za zivot to uslo, nelituju. Nasekal jsem nakonec asi 200 fotek, ono diky tem davum se fotit skoro nedalo :grr

Ve vsedni den by to musela byt paradicka :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...