Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikani svetel


bobulin3

Recommended Posts

Ahoj, nema nekdo prosim podobny problem.

Pri jizde v noci jak na tlumena tak i dalkova je videt, ze svetla poblikavaji resp. meni intenzitu sviceni.

Nevim zda s tim muze byt take spojeno to, ze me zlobi vetsinou leva smerovka, kdy pri prepnuti prestane blikat (packa nevyskoci), zhasne i podsviceni palubni desky - pri lehkem poklepnuti na packu se podsviceni naskoci a blinkr blika dale.

Byl bych moc vdecny za jakoukoliv radu, protoze mechanik mi rekl, ze by to chtelo vymenit venec s packama - volal do Peugeot service kolik ta sranda stoji a pak mi sdelil 12.200,- Kč + prace. Malem me omyli.

Takze predem vsem diky.

Ahoj Pavel:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite tam bude nejaka krpa v elektrice podle toho co popisujes. Hlavne me udivuje to podsviceni palubni desky ze zhasina. Spis to vypada jen na nejakou prosoupanou izolaci nekde. Asi bych poradne zkonrtoloval kabelove svazky jestli neni nekde prodrena izolace.

Zmena intenzity svetelneho toku hlavnich svetlometu muze byt zpusobeno nekolika faktory.

1) Muze spatne regulovat regulator dobijeni a bude se ti podle toho menit palubni napeti.

2) Dal to muze byt spatna kostra u svetlometu, neni to auto bourane na predek?

3) Taky muze byt vadne (vyhrate) relatko na spinani hlavnich svetlometu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za rady. Jelikož jsem ale co se tyka elektroinstalace \"neznalec\" tak mi prosim jeste poradte jak by jste postupovali v kotrole jednotlivych kontaktu.

To Escaper: Auto bylo bourane ale jen na predni a trochu zadni dvere na strane ridice. Jak se necha prosim rozpoznat zda-li je napr. spatny ten regulator dobijeni?

To Pastorek: Dekuji za typ. Akorat je mi divne, ze na tych strankach to vypada jako universal do všech 307cek, ale mel by byt take rozdil zda mas napr. ESP, ASR, atd.. Nebo se pletu? Jinak s tim obchodem mate nejake zkusenosti?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom odkeze je síce pri všetkých rovnaký obrázok ale v popise je upresnenie aké funkcie má. Je tam šest druhov. Skúsenosti mám s nimi dobré. vždy som dostal to čo som si odjednal. Dá sa im zavolať a dohodnúť podrobnosti, sú pomerne ochotný. To číslo pred cenou je číslo dielu podľa peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...