Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlaky


recluse

Recommended Posts

Zdravím všechny. Potřebuju poradit. Klasika:teploty dolů - auto nestartuje. Nechal jsem zkontrolovat žhavení,trysky-O.K. Ale jak prišlo na měření komprese, tak jsme naměřili 30/26/30/27. A to byl teplý motor. Chtělo by to vyměnit nejmíň kroužky a těsnění, jak mi bylo řečeno. Pokud nedejbože bude v pytli hlava, už bude problem. Nemáte někdo zkušenosti s podobným problémem a můžete mi doporučit nějaký dobrý servis (Praha).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem recluse

Zdravím všechny. Potřebuju poradit. Klasika:teploty dolů - auto nestartuje. Nechal jsem zkontrolovat žhavení,trysky-O.K. Ale jak prišlo na měření komprese, tak jsme naměřili 30/26/30/27. A to byl teplý motor. Chtělo by to vyměnit nejmíň kroužky a těsnění, jak mi bylo řečeno. Pokud nedejbože bude v pytli hlava, už bude problem. Nemáte někdo zkušenosti s podobným problémem a můžete mi doporučit nějaký dobrý servis (Praha).

Chceš - li servis v Praze, zkus Vašendu, máme tam slevy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou tlaky u čeho, probůh? U 406-ky? Takže je to TD? Tak si s takovými tlaky gratuluj!

Takovéhle tlaky mám i u 1,9D (diesel bez turba má obecně tlaky vyšší než TD), a přesto chytá bez problémů. U 1,9TD mám 3x26 a jeden válec 24, a běží naprosto perfektně.

Jestli chceš u takového motoru měnit kroužky, je to vyhazování peněz... Copak je to za servis, kde ti to řekli???

Toho Vašendu zkus, co ti na to řekne. (www.autovasenda.cz).

Podle mě ale, jestli to má opravdu takovéhle tlaky, to bude špatně nastavené čerpadlo (a nebo žhavky z jiného typu motoru, co tam nepatřej, jako to měl Radek :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by takovou paseku mohli dělat žhafky???:o

já tam mám nějaký brisky za 150,-

minulý majitel mi dal jednu žhafku náhradní a když jsem podle ní chtěl koupit další tak mi v obchodě ten týpek řekl že ty, co tam mají být podle katalogu jsou trochu jiný (asi o 5 mm delší)

tak je asi zkouknu a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...