Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 manual


hnjupis

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: hnjupis

Cau chlapi...Potrebuju sehnat manual nebo knizku Jak na to na 106 rok 1998....Nemel by jste ho nekdo v digy podobe.Sorry jestli to tu nekde je,vyhledavac nic nenasel...Kdyz tu bude funkcni odkaz tak mi ho sem PLS dejte...Diky

Ty si přesedlal na ze 306 na 106??;):):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: aaischa

ahoj, našel sem ti tohle, je to podle mě víc techničtější dosti obrázků a tak, jinak jukni do minulosti jak bylo řečeno ale tahla knížka taky stojí za zkouknutí...

http://www.uloz.to/230521/Revue.technique.Peugeot.106.rar

Nenasla by sa takato prirucka v inom jazyku, napr.: anglictina? Sice par slovicok z francuzstiny ovladam, ale skor to citam len intuitivne... :D Knihu \"Jak na to P106\" mam, ale toto sa mi javi ako \"zaujimavejsia\" vec. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by si bol ochotný pučiť mi tú knihu, tak ja si ju rád preskenujem a potom hodím sem na web, aby mohli aj ostatní študovať. Ja som tú knihu zháňal, ale až som zistil jej cenu, tak ma to rýchlo prešlo.

Daj vedieť

Původně zaslal: khoobo

Původně zaslal: aaischa

ahoj, našel sem ti tohle, je to podle mě víc techničtější dosti obrázků a tak, jinak jukni do minulosti jak bylo řečeno ale tahla knížka taky stojí za zkouknutí...

http://www.uloz.to/230521/Revue.technique.Peugeot.106.rar

Nenasla by sa takato prirucka v inom jazyku, napr.: anglictina? Sice par slovicok z francuzstiny ovladam, ale skor to citam len intuitivne... :D Knihu \"Jak na to P106\" mam, ale toto sa mi javi ako \"zaujimavejsia\" vec. :mrk

[upravil dne 23.4.2008 lordlacik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...