Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Snížení zadku 306


jankinho7

Recommended Posts

No já řeším stejné dilema. Předek mám OK, ale zadek mi přijde hodně vysoký. Na fóru jsem se dočetl že jeden zub=3cm. Nejvic by mě ale zajímalo jaký to ná vliv na jízdní vlastnosti a jak se změní možná zatižitelnost auta. Ono je sice možné že to minulý majitel zvedal a já bych to dal pouze do původní pozice, ale i tak bych chtěl zvážit všechna rizika. Máte s touto úpravou někdo zkušenosti? A dá se vůbec poznat jaká má být originální pozice torzních tyčí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem se na to vyprdl :o) uvažoval jsem jak to zbastit doma, ale nakonec jsem zajel do servisu autokonečny tady na ostravsku a zároveň mi vyměnili ložiska atd a pustili na torzce o 4cm dolu. Úplně luxusně... hotovo do jednoho dne a cena vyšla 6500,- ale bylo to i s opravou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi se někde zeptám co by ta sranda stála a zvážím zda do toho vůbec jít, jelikož se nechci dočkat okamžiku že pojedu ve 4 lidech, plnou nádrží a nějakými krámy v kufru a budu zadírat na každém hrbolku. To je v podstatě jediná moje obava z této úpravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně pokud mám seriové kola tak je to v pohodě, ale když dám 17x8\"\" s ET 10 tak mi to lehounce chytá o lemy, ale to se vše dořeší :) Jinak problém je v tom že když se chce spustit dolu tak většinou už bývají zatuhle a zapečené tj nové ložiska atd není to sranda, ale jak to uděláš tak pak už pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...