Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Klávesnice imobilizeru - Zapojeno a vše je funkční


Maverick

Recommended Posts

sarkomi: Díky, ale máš tam nějak moc drátů Já jich tam mám jen 8.

Zkusil jsem opsat čísla z drátů, ale nevim jestli to bude přesný a jestli to k něčemu bude:nevim

Hnědý - 003

Hnědý - 822

Hnědý - 5218

Šedý - 821

Šedý - 320

Oranžový - 3312

Fialový - 1031

Žlutý se zelenym proužkem - 860

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Mefisto86 a koukal jsi do autodat co jsi posílal Ok406jsem našel ale jestli pomůže

8220 jde na relé z pin 14 z imo,pak je 821 pin 3 imo a 820 na pin 4 imo jestli aspon něco :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Takže vidím že nikdo nenapsal,jak jsem byl dnes u OK406 tak jsem kouknul na jeho klávesnici a opsal jsem snad ti ti pomůže.

Klávesnice je označena piny 1-15 takže zde to tu máš

pin 1 fialový E25C 07

pin 2 šedomodrý 6299

pin 3 hnědý 820

pin 4 oranžový 821

pin 5 šedý 1031

pin 6 volný

pin 7 volný

pin 8 šedomodrý 824

pin 9 fialový 6298

pin 10 šedý 6289

pin 11 oranžový 3050

pin 12 hnědý 826

pin 13 fialový 72 CC05

pin 14 šedý 822

pin 15 žlutozelený ??

Takže mrkni a uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sarkomi: Díky. Zkusim se na to zítra mrknout. Teď ještě přemejšlim nad tim, že bych tu klávku vyhodil z auta nadobro. Kdekoli se zeptám na klávesnici na 405 tak na mě koukaj jak na magora s tim, že v 405tce v životě klávesnici neviděli:D No a jelikož je to švejcar, tak to bude zřejmě spešl dobastlenina a jak většinou platí jedno pravidlo: Když to šlo dodělat, tak to musí jít i nějak oddělat:D

[upravil dne 7.3.08 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to máš pravdu že by to šlo jen přemýšlet a míti schémata,já zatím nekoukal co a jak co jsem měl autodata 2004 tak šly do kytek přestaly fungovat nadobro,tak skončili v reciklaci:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem byl na vrakáči a splašil tu klávesnici a ještě jsem z nich jako bonus vyrazil středovej panel s dig. hodinkama a teploměrem, novej kastlík na střeďák nad ručkou (ten můj je po ataku zloděje rozlámanej), zámek do dveří (sice z 306 ale měl by bej stejnej) a vytohováček na pojistky:D Tohle všechno za 500Kč:o Takže jsem fakt spokojenej a mile překvapenej cenou:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanys55: Na 405 toho tam už moc není. Je to vrakáč převážně na Citroeny. Jedná se o APK+K v Chrášťanech u Rudný. Kdysi jsem tam hodně nakupoval díly na BX. Ale jde o to, že záleží na tom, co zrovna potřebuješ. Něco je tam hodně levný, jiný věci zase dražší. Pro příklad třeba za palubku z SRi z new modelu 405 si řekli 1200,-, za blatník na 205ku 500,- origo rádio do 405 taky 500,- Jen tak pro představu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Tak dneska jsem byl na vrakáči a splašil tu klávesnici a ještě jsem z nich jako bonus vyrazil středovej panel s dig. hodinkama a teploměrem, novej kastlík na střeďák nad ručkou (ten můj je po ataku zloděje rozlámanej), zámek do dveří (sice z 306 ale měl by bej stejnej) a vytohováček na pojistky:D Tohle všechno za 500Kč:o Takže jsem fakt spokojenej a mile překvapenej cenou:D:super

Já jsem spíš překvapenej, že to ještě vrakáče v dnešní době shraňujou ... po těchto dílech už je malá poptávka a nevyplácí se jim to skladovat, maximálně věci, co často odchází a stojí relativně ranec... :-) Máš kliku, že´s sehnal ... ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi konečně podařilo zapojit klávesnici zpět na své místo. Tímto děkuji včem, kdo měli snahu pomoci a zvláště Ferrymu za identifikaci drátů, protože jinak bych se v tom rochnil ještě za měsíc s nulovým výsledkem:super

Provizorní zapojení, jestli to vůbec bude fungovat

post-0-1410959946175_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...