Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.4 Hdi má to smysl?


Mik

Recommended Posts

Chci se zeptat,mám 1.4 Hdi a chtěl bych si ho trošku poupravit. Kola,Přední zadní nárazník,křidýlko,výfuk a jestli zbydou penízky tak nějaký světýlka a časem podvozek.

Myslíte že by mě mělo smysl to dělat na takovým motoru? :) nejsem žádný závodník :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Myslim si, ze nejde o rychlost, ale jen o tvuj vzhled. Ja osobne jsem vzdycky uprednostnoval vzhled a zvuk pred rychlosti

JJ,jsem rád že se našel další člověk,který má stejný názor :) Jsem zvědavý co ostatní... Jo a ještě jsem zapoměl na skla. Akorát nevím jak moc tmavý aby to prošlo na TK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní okna můžeš mít jak chceš zatmavený ale přední jen do určitýho procenta,ale na to by tě měli upozornit v té firmě u které si je necháš nalepit.Jinak by si dopadl jako můj švára,kterej je právě před tejdnem musel sundat aby prošel.Jinak s tou úpravou jdi do toho.Tuning neni jen o rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuzing nemá cenu nikdy, jestli zlepšit vzhled jedině tam dát narazníky z RC nebo kit od musketiera a ne tam cpát laminátový bombery, který ani pořádně neseděj. Kup si na to hezký kola, dej tam xenony, folie na okna, možná chrom koncovku vejfuku a dál to neprzni. S uřvanýma kamnama budeš akorát k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musíš vědět sám jestli to má smysl. Auto by se mělo líbit hlavně tobě, tudíž na tobě záleží co vše si tam dáš. Jak sám píšeš, nejde ti o závodění ale o design, takže proč tam něco nedat pokud máš na to prostředky.

Kola, výfuk, skla a máš pěkný auto. Asi tak bych to viděl s tou 206. Hlavně na to nedávej čirou optiku (alespoň podle mě to je tragédie). :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

prodej to a kuop benzinove bawo ;)

206ka totiz neni auto na tuning, vubec se na to nehodi.

dát pěkny kola, zatmavit, hezky svetla dozadu a tak jenom pro lepší pocit z autí, ani to přece nemusí bejt tuning jestli sem to dobře od kolegy pochopil :)

jinak BMW je pokušení , to víš že jo :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Původně zaslal: Marlin

prodej to a kuop benzinove bawo ;)

206ka totiz neni auto na tuning, vubec se na to nehodi.

Neda mi nesuhlasit stym bramborakom... ale nesuhlasim uplne stou 206 :)

206 ano... ale minimalne GTi :)

stojim si za svym, 206ka uz ze sve koncepce neni vhodne auto na tuning. a kor dieslova.

Styling, to jo, ale ne tuning

protoze se zmrsenym podvozkem uz z fabriky nic nenadelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor 206 má od základu podvozek naladěný na běžné pohodlné ježdění a né na závody do vrchu nebo na okruhy,i přes to ale podvozek není z nejhorších a co se týká tuningu tak v tom nevidím problém načipovat,dát filtr a jezdit... Jinak BMW je dobrý,ale v benzínu stojí za to jen M3,M5 apod.Čtyřválcové bavoráky s benzínem stojí za prd a žere to jako blázen-měl jsem E36 1.8 a už bych do toho nešel,jede docela dobře ale ta spotřeba a poruchovost mě moc nepřesvědčila......Toť můj názor:)))):P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preci vse neni o mtoru. Hodne je tez o podvozku. A me zase podvozkove nepresvedcila 206ka. Jak rikas neni to auto na zavody, proto na tuning naprosto nevhodna.... A za tim si stojim.

to radsi poladim 309GTi nebo 205Gti, protoze ty auta jsou uplne nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...