Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zástěrky


Jamesz

Recommended Posts

zástěrky k mání tady: http://www.autoka.cz/nabidka.php?kat=11&druh=83

akorát že jsem si u této firmy objednala pár věcí,přišlo mi mailem poděkování za objednávku a už je to tak 3 měsíce a balíček nikde!:roll přesto, že jsem se písemně dotazovala,zdali se moje objednávka stále vyřizuje či co s ní.. nikdo mě ani neodpověděl..

A tak MOC jsem se těšila..:roll

[upravil dne 31.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pravda, možná na nějakém tuning webu by mohly být.

No to jsou totiž \"designové\" přimo pro 407 tak mě právě zajímá jaké jsou...přední pár stojí tuším kolem 1500 a zadní taky...takže komplet 3000,- :o

Jinak zatím nemám žádné :roll takže to taky si hezky stříče :myslim, ale jde mi spíš o ty \"zasrané\" boky auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už prošla hodně tuningshop právě a bílé nemaj-nebo maximálně obyčejnou bílou gumu,takový nehezký obdélnik..:myslim 3000 bych nedala-tak do 300kc.Jinak uvažuju koupit teda černé a přestříkat na bílo,no-ale aby se to neloupalo,vid\'?:roll Jo tak-3000 za všechny:) Tak já bych tak 600za všechny 4? Origoš věci mít nemusím.. ani se mi kolikrát orig.nelíbí-třeba rádia do 206 jsem nechtěla ani zadarmo:D

[upravil dne 9.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost, ale když už mám originální alu (ne takové, které jsou na autech(407) běžně, ale jiné ten co je na tom obrázku v levo samostaně), tak aby to už nějak vypadalo... :)

Samozřejmě se dají koupit i \"obyčejné\" ty černé s nápisem peugeot...ale ty zas nechci... :)

Já mám autoradio originál, to zapuštěné, takže s tím nic moc neudělám...jak ve 207 jsou stejné radia jako v nových citronech..tak...nevím...

S tím loupáním to je problém...nevím čím by to šlo nastříkat.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek !!!!!

Přijel sjem do servisu(Peugeot) a zeptal jsem se jestli mají zástěrky na 407SW.Zeptali se mi jestli chci značkový nebo neznačkový.Ptal jsem se jaký je v nich rozdíl a odpověděli že pouze v ceně !!!!!!! Tak jsem si od nich koupil neznačkový (úplně nový) a namontoval jsem si je sám (práce cca 20-30 minut) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zdraví Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek !!!!!

Přesně tak , pochopil jsi správně !!!!

Jezdím do stejného servisu už 8 rokem (5roků - 206 1,4Hdi , nyní 407 SW 1,6 Hdi )v pravidelných intervalech a vždy se domluvíme na nějaké ceně než jsou dané tabulkami (vždyt jim tam stejně nechávám dost peněz ) a vycházíme v pohodě !!!!!!!!!!!!!!!!!

zdraví pepan :roker:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...