Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka


Gargamell

Recommended Posts

Zdravím. Do rodiny nám přibyla 106ka a rád mám několik dotazů. Za 1 - při startování svítí kontrolka - taková jak je tam na obrázku takové to čerpadlo to vypada, většinou zhasne po nastartování tak jak to bývá i u mé 406ky ale teď svítila i při jízdě. Je to rok výroby 96 - to snad nemůže být diagnostika, ne? No a další věc je spojka. Zabírá proklatě vysoko...jak je to se spojkou u 106tek je to problémová část? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tema barvama myslim obecne. Ta audiagnostika je jne oranzova. A v manualu pisou ze kdyz se rozsiti tak by s tim melo jet do servisu. CO mame doma 106ku 6 let tak za tu diobu se behme jizdy anio jednou nerozsvitila, a co jsme jeste meli 206ku tak se nam rozsvitila jednou, ale asi po 5 minutach zhasla, a od te doby byl klid. Ono spis asi RJ neco delal ze tam byl nejaky problem, ale clovek nevedel co. CO cekat od francouze s italskou elektrikou ze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uvádí manuál: Kontrolka autodiagnostiky motoru: Indikuje poruchu vstřikovacího nebo zapalovacího systému..pokud po nastartování nezhasne, popřípadě nesvítí po zapnutí zapalování do 2. polohy, obraťte se na servis sitě Peugeot. Je-li vaše vozidlo vybaveno katalyzátorem, může dojít k jeho zničení!

Takže zase taková prdel to nebude, i když ta kontrolka nemá červenou barvu.

Já mám auto z 92. roku, nalítáno 120000km a spojka zabírá tam kde má- těsně před polovinou. Takže to že zabírá až úplně nahoře asi taky nebude úplně ok, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...