Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak a je to tu Tanečna


Zila

Recommended Posts

Původně zaslal: Peto670

jo jasne etiketa ale je to diskutabilne, v Telocvnični????

Nezáleží kde ale na tom, aby jim to dobře ,,klouzalo\" a to je jedno. Ale ten oblek musí být!! Však ho na plese má i jeho otco, viď;):D:D:D:D:D Ale jak jim to jde:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v telocvični maju nácvik a aš naostro to bude v kulturaku

dnes to bolo iba ako / zoznamenie z tancmistrom ale bolo radost sa pozerat ked asi polka nevedela kde je prava a lava noha

ps: na sako si musi počkat hold za 2 mesiace 7 cm nahoru je dost to potom možem kupovat co mesiac nove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó hoši, kde jsou ty časy, když jsem chodil do tanečních já. Oblek mě svíral, ruce v bílých rukavičkách se potily a nejhorší bylo to, že ty nejlepší báby se mnou tancovat nechtěly :)

to Zila: To je dost dobrá momentka. Půlka lidí je v nějaký křeči :) Ale jinak ať se tam mladýmu líbí. Já to v tom věku nedoceňoval, ale později je hodně na co vzpomínat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se tanečním vyhnul obloukem a přiznávám, že zatím ani nějak moc nelituju (situace, kdy bych tanec využil, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky - vlastně jednom prstě, počítám-li do toho vlastní svatbu, ale protože jsme měli 80 hostí, tak si myslím, že Helča i tak tancovala dost).

Nicméně s mladým Zilou mám společné období růstu, já mezi 7 a 8 třídou vyrostl přes prázdniny o 23 cm, následně mě ani vlastní brácha nepoznával (kromě výšky mi začly růst i vousy, holil jsem se poprvé na 13té narozky) a v září mi nebyly jediné dlouhasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...