Sign in to follow this  
Followers 0
Zila

tak a je to tu Tanečna

21 posts in this topic

tak nam dnes šiel syn poprve tancovat :D:D:D

chudačik nejak se nam plete prava s levou :super:super:super

1 . poznatok nepošlapal slečnam obuv ale oni jemu :D:D:D

A kde má společenský oblek?? Sako + kalhoty + košile + kravata či motýlek a rukavice??? I já jsem chodil do tanečních, jó to byli jiné časy:D:mrk

[upravil dne 5/3/08 OK406]

Původně zaslal: Peto670

podstata je naucit sa tancovat, a oblek si moze dovolit az ked mu to pojde:myslim:myslim

Pokud se nemýlím, tak kromě společenského tance se zde učí i společenskému chování (etiketě);):super

U nas by ho bez spolecenskeho obleku vubec na parket nepustili.

PS: vsimnete si: nekomentuji, pouze konstatuji (to abych predesel urazkam)

Původně zaslal: Peto670

jo jasne etiketa ale je to diskutabilne, v Telocvnični????

Nezáleží kde ale na tom, aby jim to dobře ,,klouzalo\" a to je jedno. Ale ten oblek musí být!! Však ho na plese má i jeho otco, viď;):D:D:D:D:D Ale jak jim to jde:super

jasne bonton je bonton a nemal by sa porusovat. ale sak to nie je vencek, to je iba trening.......

Původně zaslal: Peta

Koukam, ze tam je i borec v odrbanych riflich...

jj, taky jsem si všiml. Tak za mě by jej tam ani nepustili!!:grr:grr:o:o:bojim:bojim:bojim

v telocvični maju nácvik a aš naostro to bude v kulturaku

dnes to bolo iba ako / zoznamenie z tancmistrom ale bolo radost sa pozerat ked asi polka nevedela kde je prava a lava noha

ps: na sako si musi počkat hold za 2 mesiace 7 cm nahoru je dost to potom možem kupovat co mesiac nove

Původně zaslal: Zila

ps: na sako si musi počkat hold za 2 mesiace 7 cm nahoru je dost to potom možem kupovat co mesiac nove

Cim ho zalevate, ze tak roste? :D :D

Jó hoši, kde jsou ty časy, když jsem chodil do tanečních já. Oblek mě svíral, ruce v bílých rukavičkách se potily a nejhorší bylo to, že ty nejlepší báby se mnou tancovat nechtěly :)

to Zila: To je dost dobrá momentka. Půlka lidí je v nějaký křeči :) Ale jinak ať se tam mladýmu líbí. Já to v tom věku nedoceňoval, ale později je hodně na co vzpomínat...

Tak já se tanečním vyhnul obloukem a přiznávám, že zatím ani nějak moc nelituju (situace, kdy bych tanec využil, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky - vlastně jednom prstě, počítám-li do toho vlastní svatbu, ale protože jsme měli 80 hostí, tak si myslím, že Helča i tak tancovala dost).

Nicméně s mladým Zilou mám společné období růstu, já mezi 7 a 8 třídou vyrostl přes prázdniny o 23 cm, následně mě ani vlastní brácha nepoznával (kromě výšky mi začly růst i vousy, holil jsem se poprvé na 13té narozky) a v září mi nebyly jediné dlouhasy.

Já do tanečních nikdy nechodil.......zatím mě to nechybí :roll:roll

Mě naši do tanečních nutili,ale odmítnul jsem. Nějak mi to nepřirostlo k srdci.

Manželka chodila a tak když je na chalupě nějaká zábava a vyjímecně jdeme,tak co tančím je ploužák.

Ten mi trochu jde:D

tanecni..to neni tak davno :) tam sem jednoho chlapce smrtelne urazila :D a od te chvile uz sem se tam neukazala :Dale zakladni kroky abych umela :)