Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

(ne)stoupani otacek pridavani paliva


aaischa

Recommended Posts

ahoj, po tom co uz je prakticky vsecko \"dulezity\" v \"poradku\" se dostavam mozna k drobnosti, snad ne nicemu dulezitejsimu... At na volnobeh nebo prirozjezdu nebo pri obycejny jizde... Seslapnu trochu pedal plynu, trochu se zvysej otacky pridam vic temer nic, este priadam nic moc a teprv pri vecim seslapnuti de do otacek a ma tah.. Jakoby dira v priadavani paliva.. Jinak pak jede dosti slusne, zadny ze by to snecilo..plynovy lanko volny neni, silu ma motor uz pri nizkejch otackach.. Dela to od doby co ho mam... Cerpadlo Bosh..spotreba v pohode. Starty na prvni pokus

V jiny naftovy 205 sem nesedel, ale u jinejch aut sem to neregistroval.. Starej renault 11, tahne hned od zacatku a tohle nedela tak nemuzu moc soudit

Logickou uvahou me napadaj, pricpany vstriky- pri nizsim tlaku nizkejch otacek se to projevuje.. (vstriky cisteny pred 4ma mesicema)

Normalni vlastnost...

Jinej problem?

[upravil dne 5.3.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi vstřiky čistil?

Když se čistili, vyměnil se naftový filtr a vyčistilo se ssací sítko v nádrži ???

Zkus na motoru přidávat plyn a poslouchat jak motor točí, třeba je to tím lankem, nebo tím vratným pérem, někdy se to zasekává, a to je už i nebezpečný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Jak jsi vstřiky čistil?

Když se čistili, vyměnil se naftový filtr a vyčistilo se ssací sítko v nádrži ???

Zkus na motoru přidávat plyn a poslouchat jak motor točí, třeba je to tím lankem, nebo tím vratným pérem, někdy se to zasekává, a to je už i nebezpečný...

podivam se ale lanko se zda ze chodi dobre, kazdopadne vraceni funguje to sem zkousel vrati se vzdycky, naftovej filtr je novej, sítko nejspíš ne, kde ho najdu nebo je pod sedačkou jak je \"cesta\" do nádrže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Ssací koš v nádrži, většinou obalen bordelem.

Prostě vysleduj, jestli se otáčky mění podle toho, jak taháš za páku na čerpadle...

[upravil dne 5/3/2008 Marcel505]

na čerpadle to neni lepší....

Tak zkus ten ssací koš, pak se uvidí a pak popiš přesně jak a co... Když přidáváš na čerpadle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Ssací koš v nádrži, většinou obalen bordelem.

Prostě vysleduj, jestli se otáčky mění podle toho, jak taháš za páku na čerpadle...

[upravil dne 5/3/2008 Marcel505]

na čerpadle to neni lepší....

Tak zkus ten ssací koš, pak se uvidí a pak popiš přesně jak a co... Když přidáváš na čerpadle...

tak ju, jenom mi este neni jasny kde ten koš najdu ? kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

tak ju, jenom mi este neni jasny kde ten koš najdu ? kuju

No hele, koš je u tvý mladý sousedky za dveřmi, když ho vyneseš, možná nedostaneš košem a třeba dostaneš...

...do pusy od ní buchtu... :D

Ale teď vážně:

Sací koš je v nádrži, takže v kufru je černá krytka, pod ní nádrž-uzávěr. Odpojíš hadičky a vytočíš tu velkou matici, speciál klíč nesháněj, vem to něčím tupým a kladivem. Prostě jemně bouchat do těch výstupků abys to vytočil. Pak to vyndáš a budeš už vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

tak ju, jenom mi este neni jasny kde ten koš najdu ? kuju

No hele, koš je u tvý mladý sousedky za dveřmi, když ho vyneseš, možná nedostaneš košem a třeba dostaneš...

...do pusy od ní buchtu... :D

Ale teď vážně:

Sací koš je v nádrži, takže v kufru je černá krytka, pod ní nádrž-uzávěr. Odpojíš hadičky a vytočíš tu velkou matici, speciál klíč nesháněj, vem to něčím tupým a kladivem. Prostě jemně bouchat do těch výstupků abys to vytočil. Pak to vyndáš a budeš už vědět...

já sem věrnej :aut od sousedky nic nebude, to přenechám jinejm vynašečům :roll;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

já sem věrnej :aut od sousedky nic nebude, to přenechám jinejm vynašečům :roll;)

Tak tohle dilema za tebe mohu vyřešit, dej mi na ní kontakt a já ji koš vynesu. Teda jestli to za to stojí!

No tak je to pod sedačkou, sorry, 205 tak neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

já sem věrnej :aut od sousedky nic nebude, to přenechám jinejm vynašečům :roll;)

Tak tohle dilema za tebe mohu vyřešit, dej mi na ní kontakt a já ji koš vynesu. Teda jestli to za to stojí!

No tak je to pod sedačkou, sorry, 205 tak neznám.

o přítelkyni se zásadně nedělim :aut:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

já sem věrnej :aut od sousedky nic nebude, to přenechám jinejm vynašečům :roll;)

Tak tohle dilema za tebe mohu vyřešit, dej mi na ní kontakt a já ji koš vynesu. Teda jestli to za to stojí!

No tak je to pod sedačkou, sorry, 205 tak neznám.

o přítelkyni se zásadně nedělim :aut:grr

Myslel jsem tu sousedku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic kluci, tohle bych ani neřešil. Na 405 1.9D, co jsme už prodali, to taky dělalo, ale nebyla to žádná závada, tihle nafťáčci prostě potřebujou mít sešláplej plyn od půlky vejš. Do půlky se na 405 otáčky mírně zvedaly a od půlky to šlo ohodně razantněji. Závada to určitě nebyla, protože jsme jezdili za 4,8/100km.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...