Sign in to follow this  
Followers 0
RaCes

striekanie plata

18 posts in this topic

chcem sa opytat ci mate niekto skusenost zo striekanim plata.....protoze ja ho mam sive a chem ho dat na cierno......pocul som ze existuju spreje na semiš ale kamarat to striekal normalny cernym sprejom za par korun a ma to celkom dobre len je to iny material ako mam ja.....tak ak mate skusenost mohli by ste sa vyjadrit........ :roker

post-0-14109599290544_thumb.jpg

co to necim potahnout? :myslim

ja premyslim ez asi udelma v bawci cenry koberec....

no newem s tym potahovanim.....po prve je to dost narocne na cas...potom by to bolo aj hrubsie cele plato tam po bokoch ako sada dole....tam by sa to zasekavalo neslo by to tak pekne hladko......a cele plato by bolo hrubsie a tam na uchytenie reproduktorov su take svorky a uz teraz som ich tam ledva natiahol kvoli hrubke plata..a este s tym kobercom by to bolo hrubsie......a este to lepit aby to bolo fakt pekne spravene...no newem podla mna je to jednoduchsie aj lacnejsie nastriekat tym spejom .. :roker

mno nevim nevim. Co jsem ted resil na jinem klubu, tak to potazeny vyslo lip, nez nastrik

Měl sem to samý jako ty, světlý... Taky sem nad tim dumal a nakonec sem zkusil textilní černý barvivo. Ze začátku se zdálo že to bude supr, nicméně když to uschlo, tak to sice bylo černější, ale každý chmátnutí na něj znamenalo mít černý ruce :-D

[upravil dne 5.3.08 kujon106]

no tak já to mám potažené koženkou.ale mám to udělaný ze dřeva ptz ten origo strašně rezonoval

post-0-14109599339516_thumb.jpg

hele a co sehnat to plato černý?a vyměnit ho?:Djá černý mám:aut

[upravil dne 5.3.2008 wena99]

Já mám plato udělaný z překližky a polepený koženkou. Je stím ale dost práce.:super

Neslepilo to ten semiš?Není to ted hrubý a neškrábeto?Jinak to vypadá moc pěkně ještě vyměnit koderec v kufru:potlesk:potlesk:potlesk

ne neslepilo pekne to podtieklo....je to tarke drsnejsie ale vobec to neskrabe...a ten koberec jo aj ten preba ale ten az tak nevidno taze to ma cas :roker

Ja som spravil nove plato s uzavretymi ozvucnicami :-) Možno niekde na zraze ukazem... daj vediet...

Kame

[upravil dne 9.3.2008 Kame]

no ten sprej jsem vyhodil ale bol to obycajny syteticky sprej za 150 sk uplne bezny co hocikde kupis (cerny pololeskly) :roker