Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba a turbo 2,1 SVDT


bumbrlicekk

Recommended Posts

chtel jsem se zeptat jakou mate pruměrnou spotřebu u 605 s klimou ja mam 12L na 100 zda se mi to dost. a 2.otazka v kolika spina turbo u mě ve 2500otačkách co jsme měli 405 SRDT tak tam to spinalo v 1500 otačkach tak si myslim že spina pozdě a jestli spina pozdě tak se to musi dat nejak vyštelovat aby to turbo spinalo dřiv jde to? diky za odpovedi zdař buh.......:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

jen dotaz. muzu vedet jak vis, kdy presne spina turbo?

jestli mas 12litru spotrebu s 2.1 naftou tak ti aji verim, ze vis kdy spina turbo :))

a ted vazne... turbo nespina bezi porad, to cemu ty rikas spina tubo je strmy nastup krouticiho momentu, ktery nastava pri dosazeny maximalniho plniciho tlaku turba, coz je pri zhruba +- 2000 otacek (byva to tak u vsech turbodieselu)

spotreba 12 je nerealna, neco je v tvem pripade spatne. Ani s klimou by ses nemel dostat nad 8, a kdyztak ne urcite o moc deci. Naprosta vetsina lidi jezdi se 605 2.1td kolem 7 litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mladej to napsal spatne vono mu to jede jak lemra do tech 2500 to multikara ho normalne udelala na rozjezd ale jak to vytoci na 2500tak vystreli a jedde pekne svizne prave ze to vypada jako kdyz se sepne forsaz nakopne auto a jede a ta spotreba to mu nekdo rek ze s klimou je to normalni ja mu tvrdil ze max 9l kdyz jezdi jako prese a musi to vytacetnad 2500 aby to jelo jo a do kopce to ma velkej problem se rozjet to toci az pres 3000 a nez auto zabere toje doba. Zdar buh

[upravil dne 5/3/08 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem že když se to rozhvizda ze sepne ale kdyz beži pořad tak mate pravdu vy je to moje prvni turbo tak zatim vse zjistuju a jestě jedna věc u taty na 405 srdt kdž to začalo hvízdat tak auto vystřelilo jak raketa ale u 605 to jde pozvolna žadnej turbo kopanec citit neni....a da se teda nějak udělat aby tlačilo v menších otačkách vic(menší otáčky myslim pod těch 2500)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bumbrlicek406

myslel jsem že když se to rozhvizda ze sepne ale kdyz beži pořad tak mate pravdu vy je to moje prvni turbo tak zatim vse zjistuju a jestě jedna věc u taty na 405 srdt kdž to začalo hvízdat tak auto vystřelilo jak raketa ale u 605 to jde pozvolna žadnej turbo kopanec citit neni....a da se teda nějak udělat aby tlačilo v menších otačkách vic(menší otáčky myslim pod těch 2500)

nechat to opravit...cos cekal za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...