Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemám slov na nejnovější akci silničářů


Péťa

Recommended Posts

Používalo se to do protektorovacích pájek na pneu na nákladáky :super

a nebo pro drsňáky by z toho byl good kartáček na réče... (zubní kartáček)

Je to nějaká špeci ocel učili jsme se o tom..Teda dřív ted to můžou dělat z obyčejné pružinové oceli...

Jo můžete z toho uplést třeba drátěnou vestu pro šermíře a nebo to zapíchat do čerstvýho betonu a máte z toho fakt podlahu a nebo z toho dělat figurky jak ze slámy a nebo náhradní štětiny do drátěnýho kartáče...:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je hezké , jak se dá člověk lehce vyprovokovat k pokusům.......

soudruzi z NDR udělali někde chybu a kartáče jim prostě pelichaj. na konci každého drátku má být očko a to má být provlečeno maticí z plechu s dírkami. Tak jsem někde viděl popsaný kartáč pro rotační pohyby velkého průměru. ale to by se zřejmě prodražilo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Kdyz uz se Peta nechal prekecat k pohrabu v popelnici, treba by se nechal ukecat i ktomu, ze ti ty dratky jako Jachym rozklepe, abys mel i ty plochy :D :D :D

Jinak uz tedy fakt mizim, abych vam to tu nespamovala....

Ne, ne. Drátky dnes dávám kompetentním na dopravce a správu silnic. Na dopravku proto, že mají vliv na vedení správy silnic...

Snad s tím \"něco\" udělají (ale co?) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Peta

Lituji každého, komu se to zapíchne do kola, doufám, že já to nebudu a rozhodně nějakou dobu budu jezdit ještě více ke středu vozovky.

Ale FUJ Péťo, taková nekolegialita - naopak, když o tom víš, tak máš právě Ty jezdit co nejvíc u kraje (když píchneš, tak Tě to až tolik jako ostatní normální smrtelníky nerozhodí, protože s tím tak nějak vnitřně vlastně počítáš).

Takže zítra do práce nejdále 15 cm od krajnice a bacha, víš, že v těch končinách, kterým Ty říkáš \"doma\", mám své informátory.

Tak jsem byl víc kolegiální, než ostatní řidiči. Odpoledne osobně vedoucí střediska správy silnic slíbil, že to pošle někoho uklidit. Tak jsem zvědavý (neslíbil to mě a dopravákům, tak snad to dodrží).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

U váš nemáte sběratele barevných kovů?

Je to asi měsíc, co je zavřeli. Naštěstí pro mě, protože se už blížili k mému domečku :D (naposledy kradli okapy tak 250m ode mne)

EDIT: Tak nevím, jak dlouho to je. Kdy bylo 61. února: tady je link ?

[upravil dne 5.3.08 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...