Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dual na 306??


a-l-d-a

Recommended Posts

Původně zaslal: chechet

co valec to roura jo? desna blbost :)

Kdepak, něco takovýho snad ani neexistuje (ikdyž... možná u závoďáků...). :) Je to normální duplex s dvojitými koncovkami. :) Typická sestava: svody, katalyzátor/přední tlumič, roura, koncový tlumič se dvěma vývody a na každém z nich dvojitá koncovka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: a-l-d-a

mam na mysli duplex ale asi jen jedna koncovka muzes mi poslat fotky jak to tam mas pokucene ze spoda??

No, duplex má vždy dvě koncovky, jinak to neni duplex, ale obyč vejfuk s dvojitou koncovkou. Fotky ti nepošlu, páč to neni na mym autě. Fotil jsem to při dopravní kontrole, když jsme s kolegou tuhle 306ku náhodou zastavili. A ženská měla fakt legální papíry na ten \"kvadruplex\". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: a-l-d-a

mam na mysli duplex ale asi jen jedna koncovka muzes mi poslat fotky jak to tam mas pokucene ze spoda??

No, duplex má vždy dvě koncovky, jinak to neni duplex, ale obyč vejfuk s dvojitou koncovkou. Fotky ti nepošlu, páč to neni na mym autě. Fotil jsem to při dopravní kontrole, když jsme s kolegou tuhle 306ku náhodou zastavili. A ženská měla fakt legální papíry na ten \"kvadruplex\". :D

tos slešnu stavěl na kontrolu kvadruplexů ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Stifler: to mi nerikej ze si chtel dat peugeotacce pokutu! :D

Ne, nechtěl. Ale přišlo mi to zajímavý, když mi po předložení všech nutných dokladů začala cpát do ruky ještě tohle osvědčení... Čuměl jsem jako puk. A v tý době jsem ještě fanouškem Pažoutů nebyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Ne, nechtěl. Ale přišlo mi to zajímavý, když mi po předložení všech nutných dokladů začala cpát do ruky ještě tohle osvědčení... Čuměl jsem jako puk. A v tý době jsem ještě fanouškem Pažoutů nebyl ;)

tak to te tedy omlouva, pamatujes si co to bylo za znacku vejfuku?? jinak se mi teda takhle delany moc nelibej..:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Pe.Tr

říka se double duplex :papa

tak jo :) ale tamten název je takovej zvučnější ;):D

Přesně tak, proto jsem ten název zvolil - je lepší. :D:aut

Jinak Béďo, značku vejfuku fakt nevim...v tý době mě vejfuky zase tolik nezajímaly. Ale mě se tohle provedení líbí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maric

No vypadá to moc hezky, ale vyhnout se rezervě bude asi dost složité. Moc by mě zajímalo kudy to asi tak vede. Chtělo by to foto zespoda...

Pokud se nemýlím, tak kolem rezervy místo je, takže jedině touhle cestou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...