Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pravá páčka stěračů - jak ji rozebrat


piloun

Recommended Posts

Zdravím,

mám problém. Na páčce stěračů mám otočný konec:

první funkce pevná- stálé stírání zadního stěrače (přestala fungovat)

druhá funkce vratná- stírání+ostřikování zadního okna (OK)

Otázka: jde nějakým způsobem rozebrat jen tento otočný konec???

Úplně nejvíc nejlepší by bylo, kdyby jí měl někdo nafocenou v rozebraném stavu.

Díky za rady!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen konec otočný asi nerozebereš protože je protažen dovnitř a tam se pootáčí přes kontakty,celé vyndata spodní část rozebrat.Rozebíral jsem u 406 ale z důvodu dodělání mikrospínače na palubní počítač,pokud najdu foto dodám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

jen konec otočný asi nerozebereš protože je protažen dovnitř a tam se pootáčí přes kontakty,celé vyndata spodní část rozebrat.Rozebíral jsem u 406 ale z důvodu dodělání mikrospínače na palubní počítač,pokud najdu foto dodám

Pokud najdeš ty fotky, budu vděčen. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

foto nemám bohužel ale pokud je shodná čili stejná jako u 406 tak jsou tam takové malé plastové západky takže jde to rozebrat.Jsou to takové jazýčky které zacvaknou v protikuse.Páčku jsem měl x kráte rozebranou z důvodu protažení káblíku /šlo vždy o páčku dotyčných komu jsem dodělával palubní počítač/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkúšal a nezadařilo se. Nerad bych tu páčku podrápal. Nicméně se o to pokusím znovu až na to bude více času.

sarkomi: ty západky se musí v některém místě zmáčknout??? Nebo mají náběh, takže stačí jen větší tlak na vysunutí??? Jsou umístěny vodorovně (ze předu do zadu) nebo svisle?

Díky moc za rady!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tuhle fotku sice mám ale je to ten čudl ,ne to otáčení co je na zadní stěrač

to mohu poslat podobnou páčku co mám na směrovky jak je rozebraná tam je otočný zase mlhovky ale z Laguny

[upravil dne 7/3/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

tuhle fotku sice mám ale je to ten čudl ,ne to otáčení co je na zadní stěrač

to mohu poslat podobnou páčku co mám na směrovky jak je rozebraná tam je otočný zase mlhovky ale z Laguny

[upravil dne 7/3/08 sarkomi]

Ta druhá páčka je jinak řešená (alespoň u 306-tky). Má otočnej konec (světla)-dvě polohy, ale ještě má uprostřed mlhovky-dvě polohy. Tato, co mne zajímá, má pouze otočný konec. Ale dík za snahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

Zkoušel jsi proměřit,jestli jde proud z páčky?Řešil jsem podobný problém a zjistil jsem,že jsou přelámané dráty,co jsou v průchodkách do pátých dveří,tak ze zkus podívat,jestli není problém tam.

Což problém bude nejspíš v páčce, protože než přestala fungovat, tak když jsem si s ní naposledy setřel okno, tak po té si začal stěrač několikráte dělat co chtěl - stíral jak se mu zlíbílo. A pak přestal reagovat. Jako by se v ní uvolnil drátek či plíšek a než někam zapadnul, tak mi tam spojoval kontakty. Takhle blbě si to alespoň vysvětluju já.

Ale ten proud bych proměřit taky mohl, abych vyloučil další možnost, dík za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...