Sign in to follow this  
Followers 0
mute

Prosim o radu sviti zpatecni svetla

8 posts in this topic

Prosim o radu sviti zpatecni svetla pri jizde jeste jsem se na to nekoukl tak jestli nevite co by s tim mohlo bejt na co se zamerit az na to pujdu,dekuji.

první na co bych kouknul já,je spínač co je na zpátečku,ale nevim kde je.musíš počkat jestli ti to někdo písne

Původně zaslal: mute

Prosim o radu sviti zpatecni svetla pri jizde jeste jsem se na to nekoukl tak jestli nevite co by s tim mohlo bejt na co se zamerit az na to pujdu,dekuji.

Podívej se na převodovce z vrchu u táhla spojky je spínač a na něm konektor se dvěma dráty tak ho odpoj a měly by zhasnout jestli je to tím spínačem.Ještě použij hledání určitě se tady už o tom psalo.:super

ano kdyz konektor odpojim svetla zhasnou ale zadny cidlo tam nevidim je to jen zapojeny do prevodovky je mozny ze cidlo je uvnitr ??? Jinak diky za odpovedi.

Musi to byt do cidla, respektive do spinace. Je to jakoby na matce (sroubu) kterou vysroubujes.

přesně jak píše matrix....ty káble vedou do čidla

Původně zaslal: mute

ano kdyz konektor odpojim svetla zhasnou ale zadny cidlo tam nevidim je to jen zapojeny do prevodovky je mozny ze cidlo je uvnitr ??? Jinak diky za odpovedi.

Podívej se tady,tak přesně vypadá http://www.e-cat.cz/c-1088_22058_203589_2392914_2392920_2392922/peugeot/306-hatchback-3-5dv-7a-7c-n3-n5-05-93/1-8-16v-1761ccm-81kw-110hp-03-97-05-01/elektrosoucasti/informativni-elektronika/spinace.html

aha uz to chapu proc jsem nevidel cidlo jen konektor,diky moc zitra na to jdu,uzitecnej web,diky.

[upravil dne 4.3.08 mute]