Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdy přezout na letní?


sedl

Recommended Posts

Původně zaslal: rimmer

jo takhle, a ja myslel, ze je to tim, ze voni maji asi 3x vetsi platy :) sem to ale vul :super

A ty mylíš, že Němec uvažuje tak, že si řekne: \"mám 3x vyšší plat, než čecháček, tak ho namíchnu a koupín si nové gumy\"? To určitě ne, oni jsou to pěkní \"kolenovrti\". Buď to mají v legislativě, nebo jsou holt zodpovědnější a vědí, kde ušetřit a kde raději ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mít jejich plat, tak pokud se člověk nemá trošku líp tak maj zas životní náklady celkem vejš, jídlo a tak je taky značně nepoměrně drahý, při přepočtu z CZK takže ve výsledku to neni zas tak úchvantý, ale líp se maj... jet o hodně o povaze národa, češi sou převážně šetřiví často až moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zimní pneu Barum Polaris - dezén. Samozřejmě, že se musí umýt kola + odstranit kamínky z dezénu (vzorku). A na konec se uloží na starou pneu (aby neleželi přímo na zemi) na sebe v garáži k letnímu spánku. ;)

[upravil dne 11/4/08 OK406]

post-0-14109599888968_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: klumir

kterej debil ti na liťáky závaží klepe ???se podívej,jak ti to kolem spuchřelo.....

není jedinej komu to tam někdo naklepal.ono je těch pneuservisů plno.Jen jednou mi je lepily a to jen proto že to tam nebylo kde klepnout,ale to jsem měl Lagunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tááák od včera taky přezuto na všech třech autech. Na kola se nechci nějakou dobu ani podívat.

Vřelý dík Dundeemu za prostorovou pomoc.

Původně zaslal: honza406

Tak jsem to přezul za pomocí asistenta pomocníka,aby viděla co a jak se dělá.Prostě mladýmu řidiči se musí ukázat co a jak.:papa

To jsem na dceru taky zkoušel, ale dostala mě, když se mě s pohledem baseta zeptala: ... a nevadí,když to hned zapomenu??? Když bude nejhůř, tak ti brnknu, néé??? Na ženě jsem účast na \"školení\" neměl odvahu ani požadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malinko :xvul

Co takhle založit thread \"Kdy přezout na léto?\" a \"Kdy přezout na zimu?\", když se tato témata tady s pravidelností objevují každý rok. Jedno na jaře a druhé na podzim a vždy mají vesměs podobnou náplň. :myslim:D:papa

Jaro 2004

Podzim 2005+2006

Jaro 2006

Jaro 2007

Podzim 2007

[upravil dne 14/4/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...