Jessie

Nemilé ranní překvapení...

45 posts in this topic

Když sem se ráno pripravoval na cestu do prace naskytlo se nemilé překvapení a zděšený pohled na \"mazlíka\"... Nakej idiot s drzostí že vlez až na soukromý pozemek pres plot a snažil se mi dostat do auta ale nastesti se mu to nepodarilo!!! Asi ho nejspis nekdo vyrusil a nebo se zalekl naseho hafana kery ale k nemu nemohl... Cajtí si to sepsali ale moc nadeji tomu ze ho chytnou nedavaji ( to neni nic nveho kdyz se to same stalo pred 5 lety a dodnes nuc) avsak opet nezklamali.. :D stali vedle auta a koukali na nej jeden drzel technicak a druheho se ptal jakou to ma barvu - on mu povida ze modrou a pak dodal aha dyt to mam v technicaku :aut

Ihned sem zacal shanet nove okynko a tonovani... Domansky bouzel sklamal svou rychlsti a proto chci podekovat Autosklo-servisu Praha za ochotu rychlost i libovy ceny a hlavneee SUPER KVALITU PRÁCE... :super fakt muzu vsem doprucit...!!!!

IMAGE_182.jpg

IMAGE_189.jpg

Boa jeho tak toto je uz sila, aj na dvore ti uz chcu auto vykradnut......co sa robi v dnesnom svete to uz nie je mozne.:grr

Hezká práce, hlavně, že se nedostali dovnitř a že auto bylo rychle opraveno - nějak začíná nepříznivá doby pro Peugeoty - zdá se mi.

No tak to je hustý, taková drzost už nezná mezí:grr

Jinak pokud myslíš Autosklo Praha (u Výstaviště), tak já osobně s nima úplně nejlepší zkušenosti nemám (2x reklamace bausetu plus pár dodrbaných věcí v interiéru):( ale do auta mi neteče, takže přední sklo nalepit uměj;)

Dundee - autosklo má v Praze víc poboček, základna je tuším v Hostivaři na Pražské

Původně zaslal: Medvěd

Dundee - autosklo má v Praze víc poboček, základna je tuším v Hostivaři na Pražské

jj, já vím, jen píšu o té konkrétní u Výstaviště v Holešovicích;)

Medvěd má čuch na slusnej oddil... :potlesk Bylo to Autosklo-servis na pražský 16 v hostivari... :D

Jessie: Tak priste nechat pesana venku a nebo kulovnici po ruce a rovnou ty parchanty strilet!!

pes byl venku ale jelikoz utika za fenkama tak byl hold na snurce... jinak by si s nim urcite poradil... :D nebo obehnat auto ostnatym dratem s elektrikou...:aut

Ty nevíš proč choděj policajti vždycky dva?No jeden umí číst a druhej psát přeci.:P

Ty nevíš proč choděj policajti vždycky dva?No jeden umí číst a druhej psát přeci.:P

Původně zaslal: Jessie

at jich chodi treba milion ale at najdou toho drziho idiota... :roker

Mám pocit hraničící s jistotou, že tohle bude ještě dlouho na úrovni zbožného přání

Ty ho nenajdou vždyt už snima tu zkušenost máš, jak píšeš.Psa neuvazovat a co nejmín krmit.:myslim

tak jako za plot se vyda uz trosku otrlejsi zlodejicek..:nevim poskodil ti \"jen\" sklo nebo i lak??

[upravil dne 3/3/2008 Béďa]

Původně zaslal: Medvěd

Hezká práce, hlavně, že se nedostali dovnitř a že auto bylo rychle opraveno - nějak začíná nepříznivá doby pro Peugeoty - zdá se mi.

Hm, to mne bohužel taky:( Stačí si přečíst pár témat v pokecu...no asi si sbalím spacák a půjdu spát do auta...no a když se dlouho neozvu, ukradli mě i s autem a použili na ND..................kur_y sou to...:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Teda pěkně to okousal... to je hustý, když už lidé lezou i přes plot

Původně zaslal: Béďa

tak jako za plot se vyda uz trosku otrlejsi zlodejicek..:nevim poskodil ti \"jen\" sklo nebo i lak??

[upravil dne 3/3/2008 Béďa]

Nene nastseti se laku nedotk.. ale divim se tomu kdyz to delal kamenem...:myslim

tak to budˇ rád,že nepoškodil lak. Jinak mě udivuje jakým způsobem to ohlodal,že když to nešlo tady , tak to zkusím tady.

Jinak opravdu se poslední dobou ty krádeže nějak množí.