Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 - jaká cena??


vico.b

Recommended Posts

Zdravím!!

Chystám se prodat svůj Peugeot 306 1,4 XR, rv. 1996, najeto 96 tkm... Standardní výbava, 1 airbag, el. okna, posilovač řízení, stavitelný volant... zkrátka základ. Je v dobrém stavu, jen potřebuje někoho kdo na něj bude mít čas (klasické drobnosti - sem tam problém s elektrikou a tak). Je po generálce brzd a alternátoru, byl decentně ťuknutý na čumák ale oprava se podařila :super Tady mám fotku, aspoň tak orientačně...

http://img502.imageshack.us/img502/1150/100b8231de9.jpg

Kolik myslíte že bych si za něj mohl říct??

[upravil dne 3/3/08 vico.b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vico.b

Zdravím!!

Chystám se prodat svůj Peugeot 306 1,4 XR, rv. 1996, najeto 96 tkm... Standardní výbava, 1 airbag, el. okna, posilovač řízení, stavitelný volant... zkrátka základ. Je v dobrém stavu, jen potřebuje někoho kdo na něj bude mít čas (klasické drobnosti - sem tam problém s elektrikou a tak). Je po generálce brzd a alternátoru, byl decentně ťuknutý na čumák ale oprava se podařila :super Tady mám fotku, aspoň tak orientačně...

http://img502.imageshack.us/img502/1150/100b8231de9.jpg

Kolik myslíte že bych si za něj mohl říct??

[upravil dne 3/3/08 vico.b]

Já si myslím,že tak 60-65tis je to už stařenka.Ty kilometry sedí nebo jsi ubral to se mi moc nezdá za ty roky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Já si myslím,že tak 60-65tis je to už stařenka.Ty kilometry sedí nebo jsi ubral to se mi moc nezdá za ty roky:myslim

Nene, kilometry sedí... Je to dovoz z Německa, přede mnou to měla nějaká slečna která s tím zřejmě moc nenajezdila...

60 - 65 tisíc zní dobře, nějakou takovou cenu jsem si i představoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...