Sign in to follow this  
Followers 0
Ferry

Budiky 406 benzin

9 posts in this topic

Ahoj kluci, nemel by nekdo z vas k prodeji za rozumnou cenu budiky s otackomerem na 406 benzina.

Zaroven muzu dat k dispozici 2ks budiku 406 ( 1 diesel - otackomer do 6000,olej, voda, palivo a 1 benzin otackomer do 8000,voda, palivo ) ale jsou v milich (stupnice rychlosti a ujete vzdalenosti )

Dik za nabidky

Ty budíky mám, ale zamontovaný ve svým voze. Jestli máš cestu do Prahy tak si zkus zavolat na tohle číslo: 602258844. Je to vrakáč v Praze Satalicích. Byl jsem tam už jednou a velice spokojen. Specializujou se na 406. Na tom čísle ti řeknou jestli to maj a možná i přibližnou cenu.

Jojo vidis, tam jsem v lete kupoval katalyzator, mozna ze to cislo mam jeste v telefonu .... noo jasne mam ho tu :D , to bych mohl zkusit.

BTW nechces vymenit tve budiky za me, mam na nich krasne rucickove hodiny ;):D , tak co? :D :D :D

Dík za nabídku, ale mě stačej ty digi co mám. Ale sháním tažný voko co se šroubuje kdyby tě někdo chtěl táhnout nebo ty někoho.

hmm, tak o tom nevim, ale myslim ze by slo urcite udelat ne? nejakej sikovnej remeslnik ti ho udela za nejakou tu pozornost ;)

Dej vedet, jak si dopadl - hlavne kolik si za ne reknou ;)

Napsán autorem Dave_k

Dík za nabídku, ale mě stačej ty digi co mám. Ale sháním tažný voko co se šroubuje kdyby tě někdo chtěl táhnout nebo ty někoho.

Skoda ze si s tim okem nerekl, kdyz jsem ti posilal ty motorky. Dneska si to tam mohl mit.

Tak jsem prave volal do tech Satalic, cenu si rekli 1500 ( asi nejakej pausal, ten kat stal taky tolik :D ) takze to si radsi tady od Davida 106s16 koupim mlhovky ;)

2 David 106s6: Holt smůla. Zase to tak nehoří (i když člověk nikdy neví) snad až bude plato.