Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Čo vy a plesova sezona


Zila

Recommended Posts

Plesový sezóny, mě ňák neuchvacují, z tanců - ovládám pouze \"šmatlák a vobročák\" - což se mým možnýn partnerkám na sále dost nelíbí.............

Šmatlák - šlapu jim na nohy....

Vobkročák/lepší verze/..(snažím se nečmajdat ale - vobkročit) .............

Pokud má někdo zájem zadara NAUČÍM !!!!!!!!!!!!!

Principem - je dostat je do blízkosti \"baru \" - kde už tak na znalosti tance nezáleží............ :myslim

:papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mrk hezkéééé...

já neplesám, poněvadž polovička nemá ráda ani ten šmatlák a vobkročák, tedy šmatlák asi jo, ale to myslím ne ten tanec, ale jinou aktivitu :aut:aut:aut

takže chodím tancovat na různé kurzy pro solo tanečnice, např. tento pátek jdu se slečnou Vendulkou na passo doble a cha-cha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:mrk hezkéééé...

já neplesám, poněvadž polovička nemá ráda ani ten šmatlák a vobkročák, tedy šmatlák asi jo, ale to myslím ne ten tanec, ale jinou aktivitu :aut:aut:aut

takže chodím tancovat na různé kurzy pro solo tanečnice, např. tento pátek jdu se slečnou Vendulkou na passo doble a cha-cha :)

tak Radoslav starši syn od 5.3 nam začina navštevovat tanečni to bude zabava :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:mrk hezkéééé...

já neplesám, poněvadž polovička nemá ráda ani ten šmatlák a vobkročák, tedy šmatlák asi jo, ale to myslím ne ten tanec, ale jinou aktivitu :aut:aut:aut

takže chodím tancovat na různé kurzy pro solo tanečnice, např. tento pátek jdu se slečnou Vendulkou na passo doble a cha-cha :)

Hééééhéééééééé, von teda jako Jeník má asi rozum, i když bych spíš tipnul, že bude mít radši vobkročák ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:mrk hezkéééé...

já neplesám, poněvadž polovička nemá ráda ani ten šmatlák a vobkročák, tedy šmatlák asi jo, ale to myslím ne ten tanec, ale jinou aktivitu :aut:aut:aut

takže chodím tancovat na různé kurzy pro solo tanečnice, např. tento pátek jdu se slečnou Vendulkou na passo doble a cha-cha :)

jeeee na latinu jsem chodil... :roll:roll:roll ale uz se mi to vsecko vykourilo z hlavy... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...