Hanzík

ABS-blbne

7 posts in this topic

V minulém dotazu se mi nějako odpovědi nedostalo a tema bylo přediskutováno uplně jiným směrem,tak se pokouším znova...potřeboval bych vědět jak vypadají čidla k abs a estli se dají koupit:myslimVím že jsou u kola,ale mě stále přijde že mi tam něco chybí...Kdyby měl někdo foto podběhu a všech věcí kolem toho,moc by mi to pomohlo!406 2.0Hdi nový model

Fotku nemám,je tam jen čidlo(snímač otáček)--od něho vede kablík do RJ ABS.Snímač je vyměnitelný,ale myslím si,že to je oprava pro servis(bohužel):roker

hmm:(ja jsem si myslel estli bych to třeba nezvládl sám ale jak v tom je RJ tak to není asi sranda...do toho radši asi neštourat:roll

Původně zaslal: Hanzík

hmm:(ja jsem si myslel estli bych to třeba nezvládl sám ale jak v tom je RJ tak to není asi sranda...do toho radši asi neštourat:roll

Do ŘJ nešťouráš ... u podběhu je konektor který rozpojíš ...

Ono to není žádný zázrak vyměniť, jenom je někdy problém to vytáhnout :grr

Na 605ce to bylo tak chytlé, že to nešlo .... někdo to třeba nahřívá autogenem ... asi se sundanou těhlicí !!! :D

Když vytočíš kolo, tak by mělo být vidět .....

Nějaké foto z webu ... ale né přímo Peugeot !

[upravil dne 3/3/2008 TiborTeam]

post-0-14109599279003_thumb.jpg

tak pokud to pujde,zítra na to mrknu...zkusím vyčistit promazat a když to nebude fungovat hold další návštěva v servise no...:(každopádně moc dík za foto,pomohlo...a vypadá to že tam mám to co tam má být a zas jen zbytečně plaším jako většinou...:D

zavada vyřešena....prodřený kabel mezi plastovým a kovovým podběhem...šlusovalo to a proto občas abs bezdůvodně kopalo,jindy zas jen svítila kontrolka poruchy brzd,jindy zas bylo vše ok...:D

Zdravím všechny.Chtěl jsem se Vás zeptat jako zkušených už stouto značkou.Svítí mi konrolka ABS.Již jsem brzdy ovzdušnil a zkontroloval pojistky,ale stále svítí.Měl jsem roztrhlý kabel pod podběhem,který jsem spojil a závada pořád.Už nevím.Díky za radu Martin