Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

airbag spolujezdce


GAS-Motoraj

Recommended Posts

Zdravím vás všechny. Nejprve se asi představím, jelikož jsem tu nový. Takže, říkají mi GAS a do Peugeot clubu mě zavál nákup druhého auta do rodiny, P106i rv98. Přesto, že to mělo být auto jen pro manželku, oblíbil jsem si ho víc než svoje Mondeo a kdekoliv můžu jedu se 106tkou. Ale K MÉMU DOTAZU: jelikož má naše 106tka dva airbagy, rád bych se zeptal vás zkušených, zda se dá airbag spolujezdce deaktivovat (vypnout) kvůli převozu mimina na sedadle spolujezdce. Určitě se o tom píše v uživatelském manuálu, ale ten bohužel u auta nebyl. :myslim

post-0-14109599278591_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GAS-Motoraj

Zdravím vás všechny. Nejprve se asi představím, jelikož jsem tu nový. Takže, říkají mi GAS a do Peugeot clubu mě zavál nákup druhého auta do rodiny, P106i rv98. Přesto, že to mělo být auto jen pro manželku, oblíbil jsem si ho víc než svoje Mondeo a kdekoliv můžu jedu se 106tkou. Ale K MÉMU DOTAZU: jelikož má naše 106tka dva airbagy, rád bych se zeptal vás zkušených, zda se dá airbag spolujezdce deaktivovat (vypnout) kvůli převozu mimina na sedadle spolujezdce. Určitě se o tom píše v uživatelském manuálu, ale ten bohužel u auta nebyl. :myslim

ak tam nemas vypinac na iarbag, tak sa ti asi neda deaktivovat.....neviem ako v 106 ale usudzujem z toho.....je to taky vypinac na kluc.....ak tam toto neni...tak uz len vytiahnut kablik z airbagu...a hotovo :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GAS-Motoraj

Mohl bys mi ještě stručně naznačit, kde ten vypínač na klíč hledat? Někde v kastlíku spolujezdce? ;)

ja ho mam v 307 pri rucnej brzde, 206 tusim v palubovke,....je to taky vypinac to ktoreho pichnes originalny kluc , mas tam poziciu ON a OFF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus,

koukal sem se ti do manuálu a bohužel, u starší 106 to nelze. Jedině by si musel vypojit kablík z řídící jednotky airbagu, ale to by si deaktivoval oba. Novější r.v. to na to mají zámeček vpravo pod volantem, vedle nastavování výšky svitu světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...