oni

voda v interieru

4 posts in this topic

dnes jsem zjistil ze mi na podlaze u spolujezdce a vzadu za spolujezdcem stoji voda,ale vyslovene stoji a nenapada me vubec jak se tam dostala!voda v systemu neubyla,takze topenim to neni!a hlavne mi neni jasny jak se dostala za tu prepazku pod predni sedackou kdyz podlaha je sucha,koberec vodu nepustil! co s tim,nemel bych celej koberec vyndat,aby to nechytlo nejakou plisen nebo neco?jedine co menapada ze budu cele dopoledne fenovat!!

Původně zaslal: oni

dnes jsem zjistil ze mi na podlaze u spolujezdce a vzadu za spolujezdcem stoji voda,ale vyslovene stoji a nenapada me vubec jak se tam dostala!voda v systemu neubyla,takze topenim to neni!a hlavne mi neni jasny jak se dostala za tu prepazku pod predni sedackou kdyz podlaha je sucha,koberec vodu nepustil! co s tim,nemel bych celej koberec vyndat,aby to nechytlo nejakou plisen nebo neco?jedine co menapada ze budu cele dopoledne fenovat!!

natekla ti tam za deště dveřma, nejsi první ani poslední. Pod tapecem je folie, pokud je dole odlepená tak teče voda za určitých okolností do auta, jinak má spodem dveří vytéct. Takže sundej tapec a prohlidni to.

j diky mrknu na to,to zni i logicky,porad jsem dumal cim tam mohlo vtect......

Zdravím, mě to dělalo taky, teklo mi dovnitř ze dveří za řidičem.

Těsnil jsem tu fólii jak to jen šlo, ale nic moc.

Tak jsem vzal jednoho dne silikon a utěsnil spáru mezi plechem dveří a tapecem (je to plast, tak to snad nevadí). Jenom dole tak, aby to přeteklo výlisy dovnitř do dvěří a pak mohla voda odtéct ven.

Třeba to není ideální, asi to půjde znovu špatně pro slepení rozebrat, ale zatím drží.

[upravil dne 3.3.2008 MichalKozel]