Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde je to vlákno?


Kdo

Recommended Posts

Dám to sem, protože nevím, kde hledat. Potřebuju najít vlákno, kde byla řeč o rozebírání a problémech s konektorem svazku ve sloupku dveří. Do hledání jsem už zadal všechny slova, co mě napadly, kromě \"popocatepetl\" a\" strčprstskrzkrk\" a nic. Nevíte někdo, kde to blbý vlákno je? Nevím ani sekci. :myslim

[upravil dne 3.3.08 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dal sis v hledani hledat od zacatku v poli kde vybiras sekci tak pod nim je neoznaceny pole ve kterym je vybrano tyden tak si to rozklikni a dej si tam od zacatku a zkus to znova. S. Kurt si mysli ze takhle je to lepsi ale myslim si ze je to spis na ho.no ale to je sumak. Skus to takhle jak pisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

a dal sis v hledani hledat od zacatku v poli kde vybiras sekci tak pod nim je neoznaceny pole ve kterym je vybrano tyden tak si to rozklikni a dej si tam od zacatku a zkus to znova. S. Kurt si mysli ze takhle je to lepsi ale myslim si ze je to spis na ho.no ale to je sumak. Skus to takhle jak pisu

:super

Chápu tě, musel sis šprtnout :D

Je fakt, že taky dávám na 99.9% \"Hledat od začátku\" ... a určitě nebudu sám ...

Kdo: Na čem to chceš rozebrat ? 605 anebo 406 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od začátku jsem to dával, jen mi to vyhazovalko všechno možné. Svoje vlákno jsem teď už našel, ale nakonec to nebylo ono. Asi tedy v jiném - byly i obrázky toho konektoru. Potřebuju to na 605. Zkoušel jsem to sikovkama, ale protáčí se to i s tím vnitřkem ve sloupku a nemůžu to udržet. Bylo to nějaké vlákno o přerušených vodičích u toho konektoru. Blbne mi signál do mechanizmu zámku pravých předních dveří od ŘJ centrálu a budu muset rozebrat kabeláž a ten vodič opravit. Popisovalo se tam (doufám, že to bylo jedno vlákno) i jak je to vevnitř zadělané).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Od začátku jsem to dával, jen mi to vyhazovalko všechno možné. Svoje vlákno jsem teď už našel, ale nakonec to nebylo ono. Asi tedy v jiném - byly i obrázky toho konektoru. Potřebuju to na 605. Zkoušel jsem to sikovkama, ale protáčí se to i s tím vnitřkem ve sloupku a nemůžu to udržet. Bylo to nějaké vlákno o přerušených vodičích u toho konektoru. Blbne mi signál do mechanizmu zámku pravých předních dveří od ŘJ centrálu a budu muset rozebrat kabeláž a ten vodič opravit. Popisovalo se tam (doufám, že to bylo jedno vlákno) i jak je to vevnitř zadělané).

Mě se zdá že tam musíš dovnitř do sloupku a tam to něčím přidržet. Já jsem to demoloval ze staré 605ky a jedině hasák, nebo podobné velké kleště. Další možnost je, tu plast matici servat. Mě se to protáčelo, tak jsem tu matku uřezal. Jednu možná mám náhradní. Můžu ti to vyfotit v rozebraném stavu.

Ale zkus tenhle dotaz hodit přímo do >>Modely>>605

Udělal jsem po sobě pořádek :-)

[upravil dne 3/3/2008 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel, bylo to v 306kách. Objevil jsem i problém, který mi to způsoboval - tedy teoreticky, ale v praxi to bude asi wono. Já totiž žil v domnění, že ta převlečná matice je součástí té fajfky kabeláže dveří a ono prd. Ta patří k tomu dílu, co je ve sloupku, takže když ji začnu otáčet na druhou stranu, tak by měla povolit. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Chápu tě, musel sis šprtnout :D

Je fakt, že taky dávám na 99.9% \"Hledat od začátku\" ... a určitě nebudu sám ...

Sprtnout? proste mi pride logicky hledat od zacatku nez tyden zpetne a navic to pole ani neni popsany a kurt to celkem bez zajmu zavrhnul ze prej je todle lepsi no tak asi podle nej je no ale nehodlam do dal resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Původně zaslal: TiborTeam

Chápu tě, musel sis šprtnout :D

Je fakt, že taky dávám na 99.9% \"Hledat od začátku\" ... a určitě nebudu sám ...

Sprtnout? proste mi pride logicky hledat od zacatku nez tyden zpetne a navic to pole ani neni popsany a kurt to celkem bez zajmu zavrhnul ze prej je todle lepsi no tak asi podle nej je no ale nehodlam do dal resit

Kurt myslim jasne rekl, ze je to kvuli rychlosti databaze, vzhledem k poctu dotazu pri zobrazeni kazdeho vlakna je to celkem pochopitelne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Pata uvedom si jak se lidi chovaj. Lidi se nebudou chovat tak aby tobe jela databaze rychle. Lidi se vzdycky budou chovat tak aby to vyhovovalo jim. Vzdycky to tak bylo a bude s tim proste nic neudelas

ano, nebudou, proto jim to defaultne umoznime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...