Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Myslím, že takhle to chodit nemá. :-(


marmoucz

Recommended Posts

Dobrý den. Mám dotaz ohledně motoru. Vlastním 3 měsíce Peugeota 406 break 1,8 16V 81 kW, r.v. 98. Najeto 140 t., Serviska, dovoz Německo. Při nižších otáčkách když se potřebuji rychle rozjet, motor nedá výkon, který bych čekal. Stejně tak při přeřazování na vyšší stupeň dojde jakoby k udušení motoru a přesto, že držím plný, jako bych táhl na ocase Liazku. Povolím pedál a znova stisknu, motor se dá pomalu do práce. Moje minulé auto byl Fiat Uno 1,5 ie a řeknu Vám, že motorově se nedá s Peugeotem vůbec srovnávat. Byla to závodnička. Proskočit křižovatko žádný problém. V Peugeotu je ABS. Mohlo by to mít vliv ? No vé svíčky, příměsí do paliva pročištěny vstřiky, nechal jsem čistit sání, nové všechny filtry (vč. palivového). Jediné, čeho jsem si všiml, v té krabičce, kde je umístěná vzduchová klapka neco při volnoběhu pocvrkává \"jako relátko\". Děkuji moc za nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim přesně co ti to dělá, ale vem si že uno váží tak polovinu co 406, ta 1,8 16V není žádná raketa, v otáčkách nad 3000 to jede svižně ale při nízkých otáčkách je to línější, při rozjezdech víc plynu než v UNU a pak zvykni si více řadit asi, teda pokud to fakt není nějaký zadušený, ale je možný že je to jen o tom přechodu z UNA;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě. Udělal jsem si výpočet poměru výkonu hmotnosti a točivého momentu mezi Peugeotem a Unem a vyšlo to tak nějak stejně. Peugeot o něco málinko lepší spotřeba, Uno o chloupek lepší výkon, ale tohle se opravdu srovnávat nedá. Pokud řadím pomalu, vše funguje jak má, ale při rychlejší \"sportovnější jízdě, kdy vymotám 2 na 5000 a dám tři a to samé na 4 dojde jakoby k chybnému vyhodnocení potřeby množství paliva a i při sešláplém plynovém pedálu je to jako kdybych plyn šimral. Nejedná se tedy jen o nízké otáčky. Myslím, že je chyba v nějakém čidle či počítači, ale v motoru se absolutně nevyznám. Mmch. Nevíte, co může cvrkat v té krabičce ? Není to nějaký volnoběžný ventil či co ? A kde je nějaké to čidlo na směs ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marmoucz

Samozřejmě. Udělal jsem si výpočet poměru výkonu hmotnosti a točivého momentu mezi Peugeotem a Unem a vyšlo to tak nějak stejně. Peugeot o něco málinko lepší spotřeba, Uno o chloupek lepší výkon, ale tohle se opravdu srovnávat nedá. Pokud řadím pomalu, vše funguje jak má, ale při rychlejší \"sportovnější jízdě, kdy vymotám 2 na 5000 a dám tři a to samé na 4 dojde jakoby k chybnému vyhodnocení potřeby množství paliva a i při sešláplém plynovém pedálu je to jako kdybych plyn šimral. Nejedná se tedy jen o nízké otáčky. Myslím, že je chyba v nějakém čidle či počítači, ale v motoru se absolutně nevyznám. Mmch. Nevíte, co může cvrkat v té krabičce ? Není to nějaký volnoběžný ventil či co ? A kde je nějaké to čidlo na směs ???

No řekl bych že to co popisuješ mám taky, dělá mí to někdy když řadím dvojku ve vyšších otáčkách a mám pocit že je to o pouštění spojky, pokud ji pustím do záběru tak se jakoby propadne výkon, pokud ji pustím jemněji tak je to OK, těžko říct proč to dělá, zatím to neřeším, jsem rád že to vcelku slušně jezdí a nemusim řešit žádný horší věci;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marmoucz

Jojo, něco už jsem tady o krokáči viděl. Netušil jsem ale o co jde. Čeho se ta tvoje závada týkala ? A jde opravit ten snímač nebo je ho nutné komplet vyměnit ?

Ten krokáč podezírám taky, ale zatím to není nijak hrozný abych za něj dal 3000,- ale někdy pomuže vyčištění dosedací plochy a toho čidla v sání
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu to je ? Kde to je ? Kam se to dává a jak to vypadá ? Jestli mě oči nešálí, jsou tyhle motory nepřímej vstřik. Rozdělávali jste někdo už celý sání až po blok ? Nmůže být špatné nějaké to těsněníčko tam ? A jak by se to poznalo ? Občas tady někdo píše o \"váze vzduchu\" Co to je a je to i u benzínů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 marmoucz: a je tvoje 406-ka určitě 16-ti ventilová? Já to třeba v TP vůbec psané nemám. Poznáš to, jestli je tam psáno - výkon 81 kW. Podle toho co popisuješ, bych tipoval, že máš 8-mi ventilovou verzi, tam je tuším 66 kW. To Uno co si popisoval, měla moje žena kdysi také. Fakt jezdilo svižně, ale že by to zas byl takový rozdíl oproti naší 406-ce, to se mi nezdá. Jak psal Hurvajz, když to vytočíš, jede dobře. Já bych jako slabinu viděl kopce, tam to můžu točit jak chci a stejně to není žádná sláva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: marmoucz

Jojo, něco už jsem tady o krokáči viděl. Netušil jsem ale o co jde. Čeho se ta tvoje závada týkala ? A jde opravit ten snímač nebo je ho nutné komplet vyměnit ?

Ten krokáč podezírám taky, ale zatím to není nijak hrozný abych za něj dal 3000,- ale někdy pomuže vyčištění dosedací plochy a toho čidla v sání

krokáč nestojí 3000,-:bojim. Já za nový (B13/00) před měsícem dával 1450,- :super:papa

[upravil dne 3/3/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo by mozno za uvahu vyskusat \"sprint\" z 0 na 100 km/h (aj ked pri tejto limuzine sa o sprinte hovorit neda) a zmerat si cas a porovnat ho s referencnymi hodnotami. Ak by sa prilis lisili, tak by som hladal dalej. Ja mam tu istu motorizaciu a pri tej vahe auta a krutiacom momente cca 170 Nm nemozes cakat zatah uz od nizkych otacok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, ci sa to da porovnat. Ale dnes rano mi kamarat vravel, ze mu taketo oneskorenie vykonu robila vaha vzduchu /auto Piccaso 2,0hdi 66kW/.

Pretoze sam tomu nerozumiem, tak uvediem len jeho sksuenost.

Prisiel do servisu kde mu v RJ pozreli chyby, hlasenie hovorilo, ze chyba vahy vzduchu, tak to vyresetovali a odvtedy ma pokoj.

co vy na to ??

:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...