Jamesz

Brzdy

22 posts in this topic

Řešil někdo pískání brzd? Při malých rychlostech/dobržďování mi pískají brzdy, začalo se tak dít asi půl roku po nákupu auta. Jinak brzí OK, desky taky OK, stále originál najet 26 k.

Diky za odpovědí

ahoj :) Mně pískaj brzdy od novoti-to nic.Aspon\' teda v servise mě ujišt\'ovali,že to je materiálem a je fakt,že jsem o tom i četla.Už budu mít autko 4rok,brzdím v pohodě,pískaj pořád a byt\' mě to z počátku denervovalo a to dost,postupem času jsem ti v tom našla přímo\"zalíbení\":aut Ne fakt-vlastně je príma,když chodec slyší, že ho bereš na vědomí už z dálky a ví na čem je a nezdržuje a plynule přejde a ty hezky taktéž plynule projedeš dál..Dokonce mám pocit,tak jako jsou hrozně fajn přídavná brzdová světla v horní části zadních oken automobilů,že by měly,v rámci bezpečnosti, pískat i ty brzdy :D

[upravil dne 3.3.2008 peugeotkovic]

No v tomto smyslu je pískání super...hlavně když ti jede v jízdím pruhu kolista skoro po prostředku, tak na něj zabrzdím a nemusím troubit aby táhl ke kraji :o) :D

na tom profilu máš hezké vjeci :)

mimochodem jsem ti tam dal ohlas k foce interiéru :);)

[upravil dne 3/3/08 J@mezs]

mě brzdy nepískaj... a v pískání brzd nemám ani zálibu.

Buď je na vině špatně zvolený materiál kotoučů a destiček - aneb něco nejde dohromady, nebo kotouče už mají hrany a destičky pískají o ně - což spíše nastává častěji. Ono je dobré kotouče jednou za čas lehce poškádlil lehčím kladívkem po obvodu (resp. z nich oklepal tu rez, co je tam stejně k ničemu)

originál je mám taky:roker budou pískat furt a furt,někdy víc,někdy mín\'..tak už se s tím smiř..

Takže chceš říct, že furt pištěly do 82 k km a teď je máš vyměněné a co dělají teď?! Zase piští?!

Tak ty s těma brzdama nedáš pokoj:bachaTěch 82tisíc mám ted\'. Piští mě pořád,no:aut

brzdí pořád dobře,takže ještě žádná výměna ..leda že půjdu na technickou v dubnu,a nebudou se líbit,no tak se to bude řešit.Ale originál budou stejně zase pískat,předpokládám.Takže bud\' se s tím smíříš,nebo si kup nějaké levnější neorigo destičky a pískat ti zřejmě nebudou,ale zase ti asi nevydrží tolik..:myslim

Já už si na to pískání zvykla tak,že to by si holky zkusily! nezapískat ! :bacha:aut

[upravil dne 18.3.2008 peugeotkovic]

Tak pištění vyřešeno...rozbrání nepomohlo....výměna desek...a je klid...

Teda, mně taky začaly pískat, ovšem jen občas a hlavně po jejich výměně. Teď jsem byl na garančce a měnili mi je.. na 40.000 km. To mi přišlo celkem brzy. Od té doby občas písknou, občas ne.. fak haluz.

mne piskaju ak je vonku vlhko...a v tedy ked pomaly zastavujem, len tak slabucko....vtedy to piska ako blazen...

Původně zaslal: Cyclope

Teda, mně taky začaly pískat, ovšem jen občas a hlavně po jejich výměně. Teď jsem byl na garančce a měnili mi je.. na 40.000 km. To mi přišlo celkem brzy. Od té doby občas písknou, občas ne.. fak haluz.

40000 je fakt málo:myslim Tak já ted\' v dubnu prošla s těma pískajícíma brzdama v pohodě technickou a ted\' mám na nich přes 88tisíc :) A to ti fakt už slabě brzdily? A to jsi platil ze svého..?Nebo na tobě chtěli vydělat..:aut

A možná jezdíš brzda-plyn,přiznej se:mrk

No platil jsem ze svého, celá garančka 8,5k, z toho brzdy s prací tuším 2400, co se dá dělat. Koupil jsem rok starýho pažouta na 36k a jak s tím původní majitel jezdil, čert ví. I když dle těch brzdiček už se to možná začíná lehce vyjasňovat :D

Piskanie brzd je dane materialom dosticiek.

Original dosticky su vyrobene z tvrdsieho materiali aby mali dlhsiu zivotnost. Mne to ties niekedy trsku piska ale uz som si zvykol. Treba tam dat dosticky z meksieho materialu.