Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedadla - manuál


Jamesz

Recommended Posts

Neřešil někdo problém s bederními \"opěrkami\" v sedadle u manuálu?

Na boční straně opěráku jsou takové malé páčky, tuším na straně do středu auta, který by měly zvedat část na spodu opěráku. Jde s nimi hýbat tuším v rozmezí 90 stupňů, ale ať ji dám tak nebo tak, tak mi nepřijde, že by se poloha toho spodku nějak měnila.

Dík za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mi to nedalo a sedáky rozdělal...

U spolujezce, to bylo OK, ale udělal jsem menší úpravu... :)

U řidiče mi chybí jedna pružina...ale mám ten dojem že kdysi to chodilo...nic méně jsem pružinz nenašel....

Pokud s tím měl někdo problém, ať mi dá vědět, u 406, kteraá to má by to mohlo být obdobné...

Jen nevím jak má přesně vést napínací lanko..viz obrázky.

Rozdíly mezi sedáky jsou...u spolujezce vede lanko od středu auta ke kraji a z5, u řidiče jen od středu ke kraji.

sedak2vd9.th.jpg

sedak1as3.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kdyby mi chtěl někdo pomoct :

Vypumpujeme sedák, úplně nahoru, a přiklopíme do předu.

Vlezeme do zadních dveří za sedák.

Na spodu sedáku vyhákneme gumičky:

67101844ir4.th.jpg

Odděláme \"koberec\" (vytáhneme z plastů)

image=53285884yq2.jpg'>53285884yq2.th.jpg

Rozděláme plasty na zadní straně sedáku:

74398968ou6.th.jpg

Detail : jedná se o lištičku se zoubkem.

40761001mq2.th.jpg

A takhle by to mělo vypadat po vyndání :

75417378sp8.th.jpg

\"Akci\" zopakujeme na druhé a horní straně.

Pak vycvakneme bílé třičtvrtě kulaté lišty z kulatin sedáku je viděl na 4 obrázku zakroužkováno jako větší díl \"nahoře\".

Poté zadní díl sedáku půjde odklopit směrem nahoru.

40872984yt0.th.jpg

Pak bych potřeboval zjistit 2 věci a to jestli pružiny na oboustranách držící plastový obdelníček

jsou stejné a zda-li lanko vede oběma \"zvakátkama\"nebo jenom tím krajním směrem ke straně vozu.

Stačí se podívat, nebo nahmatat. (viz příspěvek nad).

Na posledním obrázku je pohled ze předu pro představu.

image136iq6.th.jpg

[upravil dne 17/4/08 Jamesz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jamesz - nechápu jak může být v jednom sedadle bederka udělaná jinak jak v druhém, to je fakt divný. Rozebírat druhé, ofšem nehodlám, abych se přesvědčil. To leda, že by nefachčilo. Ale nemůu si pomoct, podle tvých posledních dvou fotek máš ten černý plast před mřížkou a ne za ní nebo se pletu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 10 měsíců později...

hosani mam taky problemus....steloval som si sedaslo na vysku...kedze mam skoro 2 metre tak to sama vec mam az na podlahe,ale predsa obcas to postelujem..moja kocka(hovorme jej manzelka :D:D:D) je malinka ta ked riadi tak musi stou sedackou hore...alek veci..

steloval som si sedacku a zrazu nieco j..lo ,a prava strana si sadla riadne dolu...a zacalo sa o kyvat...no a oblial ma pot...hned ako bolo mozne vymontoval som ju von a zistil som po odstraneni krytov ze tam je nejaka tycka ktora je na tom konci,ktory sadol dolu ODLOMENA..........co teraz??stretol sa s tiym niekto uz???co mi poradite???

ak by som sa rozhodol to riesit vymenou ,dalo by sa ta dat aj sedacka s vyhrievanim?dikes...a ak by ste vedeli kde zohnat za dobry peniastek sedacky....

ale asi najlepcie opravit to nejako...dakujem VAm velmi pekneeeee z abuduce poznatky a rady....:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...