Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovensko -krajina neobmedzených možnosti


andy

Recommended Posts

nechapem ako si moze niekto kupit takym stylom auto.ked si ho pozeral tak nevidel ze je v technickom napisany vlastnik vozidla leasingovka?drzitel je nieco ine.a ako moze niekto vyplatit auto bez toho aby bolo pred jeho ocami urobena zmena vlastnika.

je to smutne ale mozu si zato sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

nechapem ako si moze niekto kupit takym stylom auto.ked si ho pozeral tak nevidel ze je v technickom napisany vlastnik vozidla leasingovka?drzitel je nieco ine.a ako moze niekto vyplatit auto bez toho aby bolo pred jeho ocami urobena zmena vlastnika.

je to smutne ale mozu si zato sami.

sam si videl, ze su to ludia ktory zrejme v zivote nemali a ani nekupovali auto. Nie kazdy vie naco sa ma pytat, co ma hladat a podobne, ked kupuje auto. Neviem, co je na tom nepochopitelne, proste naleteli a to sa stane kazdemu aj keby si aky dobry pravnik bol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: slavco25

Původně zaslal: jozefsv

nechapem ako si moze niekto kupit takym stylom auto.ked si ho pozeral tak nevidel ze je v technickom napisany vlastnik vozidla leasingovka?drzitel je nieco ine.a ako moze niekto vyplatit auto bez toho aby bolo pred jeho ocami urobena zmena vlastnika.

je to smutne ale mozu si zato sami.

sam si videl, ze su to ludia ktory zrejme v zivote nemali a ani nekupovali auto. Nie kazdy vie naco sa ma pytat, co ma hladat a podobne, ked kupuje auto. Neviem, co je na tom nepochopitelne, proste naleteli a to sa stane kazdemu aj keby si aky dobry pravnik bol.

je to smutne.

zase na druhej strane ak sa v niecom nevyznam tak nepojdem kupovat sam.hlavne ak sa nejedna o 1000 sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze vzdy na to doplatia len ty slusny. Tomu haj...vy sa nic nestane a oni mozu teraz len cakat, kym im nezoberu aj cast domu. A na druhej strane, ak mi bazar zaruci, ze nie je krednute a ani nie je zalozene tak kolky z vas by este pochybovali? mna by to ani nenapadlo ze este aj bazar ma oj.be

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...