Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

originál navigace v 307


Neophyte

Recommended Posts

Zdravím vás pánové...mám 307sw dovezenou z francie s orig.navigací.Jelikož mi nebylo i dodáno konfigurační CD,tak je mi tak trochu na prd.Tak jsem si řekl,že to vyřeším tak,že si fouknu navigaci do mobilu a přes aux vstup,který je v přihrádce,budu sledovat mapy na display vestavěné navigace,jenže ouha...AUX vstup funguje pouze tehdy,když stojí auto!!!nevíte někdo,zda se to dá nějak obejít a popřípadě vyrušit??Předem děkuji,snad někdo poradi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,děkuji za radu.Já našel jednoho týpka v Práglu,chtěl za to 500kč.No a dejme tomu,že bych si to konfig.CD kůpil,tak co se tím změní a k čemu to vlastně je?Menu mám ve francouzštině,když jsem chtěl dát aspoň anglinu,tak ho to právě chtělo to CD.Jsem laik,trpělivost semnou prosím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: martin1

Uz se to tady resilo v sekci 307. Odblokovat to nejde. Je to ochrana proti sledovani videa za jizdy. Deaktivuje se to pri rychlosti vyssi nez 10 km za hodinu (myslim). Resenim je sehnat si konfiguracni cd pro originalni navigaci.

odblokovat to ide....je na to antiblocker...nie je to sice lacne...ale pre niekoho....stoji to 8tis....sk :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...