Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

UKRADENÁ MI16 - NAŠLA SE!


Maverick

Recommended Posts

sarkomi: Už jsem opravdu nedoufal, že ho ještě někdy spatřim. Kdybys viděl, jak jsem vypadal, když mi to brácha volal do práce....Já byl šťastnej jak malej capart:D Hned jsem se sebral, skočil do auta a mazal se na autí podívat. To mi připomíná, že si tu hodinu budu muset zejtra v práci napracovat:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavit se bude až v pátek, přecijen přijít hned druhej tejden do práce zlitej jak doga by asi nebylo nejlepší:D Teď už jen na vrakáči sehnat ty chybjející části, odbloknout imo a opravit elektroinstalaci a snad bude zase jezdit:D:D:D

Ani nevíte jak jsem šťastnej, že je zase doma!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: Auto našli náhodou policajti, když jeli na běžnou obhlídku. Zřejmě je zarazilo, že je někdo tak odvážnej a nechá v tak zapadlejch končinách stát auto. Že to policajti prověřili byl takovej malej zázrak a za to jim patří můj veliký DÍK!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

OK406: Auto našli náhodou policajti, když jeli na běžnou obhlídku. Zřejmě je zarazilo, že je někdo tak odvážnej a nechá v tak zapadlejch končinách stát auto. Že to policajti prověřili byl takovej malej zázrak a za to jim patří můj veliký DÍK!!!

jj, alespoň ted víš, že takovýto ,,poklad\" se nenechává stát venku na ulici ale musí to být uzavřené:D. Hlavně, ať je dobré počasí na opravu Mi16:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...