Ticcino

Američané neznají zeměpis, a vy?

10 posts in this topic

Tady jeden odkaz:

http://www.travelpod.com/traveler-iq/flags

Tohle je zrovna hádání vlajek. V časovém limitu je třeba kliknout co nejblíže k hlavnímu městu daného státu.

Je tam víc her. Nejzajímavější jsou právě vlajky, hlavní města a pak asi obrázky ze světa.

No, můj výsledek na vlajkách...

post-0-14109599268767_thumb.png

tak to by nebylo moc pro mě, zeměpis neni můj velkej kamarád, Čechy nějak tak průměrně jo, pár států taky, ale iran, irak, a podobny v tom uz mam celkem zmatek... :mad::roll

Ja se priznam, ze jsem snad horsi nez kde jaky american... no dobre, tak spatne snad na tom jeste nejsem, ale obcas jsem dost mimo... :D

Moc pěkné :potlesk No jenom díky tomu,že můj desetiletý syn pozná z přibližně ze 180ti vlajek světa asi 120 a občas mne z nich zkouší,tak jsem měl taky docela slušný výsledek : 7 z 9 levelů a 7830 bodů a skončil jsem kdesi v Oceanii. :D Ale 20 000 bodů je teda mazec.Zítra to dám synovi a uvidím :D Ale něco jiného je vlajky poznat a něco jiného je umístit do správného státu a ještě co nejblíž k hl.městu :bojim:papa

[upravil dne 3.3.08 Pepito]

Náhoda jak sfiňa :D

nhodaak5.jpg

No, na rozcvičku (první a zároveň poslední pokus) to ujde.

pokuscd4.jpg

no tak evropa u me nakonec prosla.....jinak nic moc :)asie je pro me spanelska vesnice :D

Původně zaslal: aka

no tak evropa u me nakonec prosla.....jinak nic moc :)asie je pro me spanelska vesnice :D

Možná Tě to udiví - ale španělské vesnice by už ze své podstaty měly ležet právě v Evropě, hledala-lis je v Asii, pak určitě Tvůj výsledek musel být tristní

To ja ani zkouse nebudu, ze zemepisu jsem malem propadl v 9. tride :mad: nemam ho opravdu rad