Marty

Brzdovka

13 posts in this topic

Zdravim! Občas na mě mrká kontrolka, která taky signalizuje zataženní ručky. Co jsem tady zjistil, tak je to nedostatek brzdovky. Není jí tam málo. Je jí míň než mezi rysky. Ale nikdy jsem tam brzdovku nedolejval, tak nevim jakou koupit. Je to při tom množství jedno nebo je třeba jeden typ. Díky

Jedno to není. Brzdovka by se měla měnit po dvou rokách, alespoň uvidíš co je v trubkách za sajrajt. Jsem zíral co z toho teče za humáč to s brzdovkou nemělo nic společnýho.

Napsán autorem Dave_k

Jedno to není. Brzdovka by se měla měnit po dvou rokách, alespoň uvidíš co je v trubkách za sajrajt. Jsem zíral co z toho teče za humáč to s brzdovkou nemělo nic společnýho.

Hm...mi povídej...bohužel....tohle je druhý auto v domácnosti. Jezdí s tim všichni a nikdo se o to nechce starat, tak to zbylo na mě:mad: Už jsem na výměnou taky přemejšlel. Dá se to zvládnout doma?Nikdy jsem to nedělal:(

Jo nechá se to udělat doma, ale aby u toho byli nejmíň dva. Jeden šlape na pedál, druhej lítá kolem odvzdušňováků a dolejvá novou kapalinu. Jo a bacha a? neukroutíš zatuhlej ovzdušňovák. To je potom pakárna to odvrtat a vyříznout závit. Dobrý je aby utoho byl někdo kdo už to dělal.

Napsán autorem Wasabi

To Marty:

Co máš za wágen? Kvůli odvzdušnění.:)

Promiń. že jsem to tam nepřipsal. Už by to mělo být i v podpisu. 205 1.9D f.v 88.

To Marty:

Tak u 205 nevím ale u 405 se odvzdušňovalo do kříže. Takže když zjistíš že postup je stejnej tak doporučuju stáhnout si návod někde se tu válel.:)

Na vičku kde dolievaš brzdovku je napisana specifikacia.Napr. DOT3 {4}.Ta je pre Teba dôležitá.Musiš tam naliat tu istu spéciu ,lebo budeš ma? problem s brzdením.To odvzdušnenie neni problém.Ty povolíš odvzdusnovák,na ktorom máš nasunutú hadičku {priesvitnu}a druhý koniec máš ponorený v nadobe s kvap.,aby si nenasal vzduch.Druhý začne nepretržite stláča? pedal.Ked prestanu ist bublinky,pri zatlacenom pedale zatiahneš odvzdušnovák.eta vsjo.:)

Mam 605 SRdt s ABS r.v.93 .. kdyz je tam to ABS postupuje se asi trosku jinak ne? Nevite nekdo jak, nebo je to stejne ?

Zial moje vedomosti su obmedzene.Ja som samouk.Ale až raz budem ma? ABS,tak ti isto napisem:D:D:D

2 rimmer: ABS s el. pumpou? Na to byl navod nekde na strankach..