Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zas....na vichrice


mitch.mb

Recommended Posts

Tak sem mel dneska super budicka. Volal tchan ze mu vzal vichr komplet strechu :c( Strecha preskocilo sousedni barak a pristala na druhem za nim trochu mu to smrnclo strechu a rozplaclo se to na poli pres v delce tri baraku :c( Spadla mu i stitova zed a trochu mu vytunila pracovni berlingo. Na predni sloupek u spolujezdce pristal asi 200kg blok zdi. Motor je na kasi bouda proste auto KO. Celej den sme odklizely nasledky a nastesti se z vesnice sesly lidi a pomohly stloukla se provizorni striska, ale kdovi jestli to neodlitne taky :c( Takhle to vypada po uklidu

post-0-14109599265998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, zasraná vichřice i déšť....já mám sundanou střechu ( a nemám ještě novou ) a smutně hledím, jak mi do všeho prší všude mi lítaj zakrývací plachty, všechno mokrý, nedá se nic dělat, díky mně má mokro i děda v baráku, už jsem tolikrát sprostě nadával směrem do nebe, ach jo, když to vidím za oknem a nemůžu nic dělat.....:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a to tchanova pritelkyne to mela live stala v okne nad tim berlingem takze videla jak ta zed pada a jak leti strecha pryc... Je mi z toho do breku ale uz se s tim neda nic delat. Dnesni noc a zitrek bude kriticky!

No na barak pojistku ma na auto ne. Snad mu to auto zaplatej z pojistky baraku. Z pojistky na blbost jestli u toho baraku ma snad jo. Nevim na to nebyl cas to resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já teda naštěstí zatím žádný škody na baráku nepozoruju, při minulý vychřici tomu bylo trochu jinak (pár tašek).

Tchánovi vůbec nezávidím :( Pokud má u pojistky baráku napsaný, že pojistka kryje i poškození aut, tak by možná něco dát mohli, ale dost o tom pochybuju (já mám barák pojištěnej i na pád letadla, náraz auta, přírodní živly apod.;))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...