Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prevodovy olej na Peugeot 306


Guest krony

Recommended Posts

chlapy aky je najlepsi olej do mechanickej prevodovky na moju 306? chcel som ho zmenit, lebo mi tazko zaradzoval 1 a 2 stupen prevodovy. Vymenil som ho za - Hekra PP90 a ono to je este horsie. skoro sa mi neda ani zaradit. moze to byt aj v druhu oleja ? alebo je to nieco horsie ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: krony

chlapy aky je najlepsi olej do mechanickej prevodovky na moju 306? chcel som ho zmenit, lebo mi tazko zaradzoval 1 a 2 stupen prevodovy. Vymenil som ho za - Hekra PP90 a ono to je este horsie. skoro sa mi neda ani zaradit. moze to byt aj v druhu oleja ? alebo je to nieco horsie ?

Zbláznil ses? Dej tam ihned to co tam patří a modli se, aby to ta převodovka přežila. Kolikrát už je tu psáno, co do převodovky patří za olej, a jak jsou na to ty převodovky hálkivé. Neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak nic hustšího než 75w-80 tam nedávej,i s 80 měl bratr problémy.p306

Jinak já ted exsperimentuju s olejem Paramo-90:):bojim,debot,má převodovka při prohřátí při nesešlápnutým pedálu měla takový nepěkný zvuk,volej je pak jak voda a vůlé se projevý,kupodivu s touto hustotou je při prohřátí bez pazvuků a řadí to pěkně jen za studena se musí pomalejš 2.Dříve jsem tam skoušel mogul trans-90H (ale je to pro hypoidní převodovky nebo tak nějak)na doporučení dědy že to vymezí vůle,lil to do fava,ale s tím sem taky nemoh řadit tak jsem tam dal tu 75w.

Ted tam mám to paramo tak uvidím jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...