Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bodový systém


adraj

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: OK406

Opravdu, jak je napsáno, tak to chce vážně klid. A jak již napsali jiný, tak dojez se dá a tak se i pozná, jaký je kdo řidič a jak je zodpovědný!! Však to taky hned v úvodu píše, jak se zachoval. Tak tu prosím tě nikoho nenapadej. To když jsou žně, jtak to se na okrskách pohybují různé ,,domácí pojízdná stvoření\", která různě svítí, blikají a to v lepším případě. A nikdo jim nic neřekne. Byl jsem svědkem, jak jim nějací ,,pražáci\" blokli cestu a něco jim říkali. To jsi měl Medvěde vidět, jak rychle sedli do auto a zmizeli!! Takže každý jsme jiný. Při dodržování určitých pravidel, lze dojet se vším, jeli to možné. Holt, každý jsme jiný a i jiný řidič. :myslim

Tak to se fakt nemáme o čem bavit - pokud podle Tebe je v noci jedoucí neosvětlené auto důkazem, že řidič je mazák a profík každým coulem, tak mi opravdu argumenty docházej a jsem velice rád, že se s takovým přístupem setkávám jen opravdu velice zřídka. Co se týče domácích pojízdných stvoření, tak podle mě a vyhlášky má na silnici právo pohybu pouze vozidlo k tomu schválené a uzpůsobené (tzn. splňující veškeré předpisy), pokud budou jezdit po polích, je to jejich boj, ale co mají co dělat na silnici???

Samozřejmě jsou různé závady, s kterýma se dojet dá (třeba už zmíněné dobíjení, ale za světla!!!), ale pokud bych měl jet v noci bez světel, tak bych do toho prostě nešel (a to si myslím, že mám odcouváno víc, než Tys najel popředu).

Nechci se s tebou příst, kolik kdo má najeto po předu či po zadu. A nebo kdo a co jezdí po silnicích. I nu, venkov je venkov, s tím nic nenaděláš! Ale jen si přečti příspěvky, kdo co píše. A nechat neosvětlené vozidlo na silnici u krajnice v noci je stejné, jako by si dal dozadu za sklo trojúhelník a opatrně jel. Jako řidič jistě víš ze zákona, že musí se předvídat a jak se říká ,,myslet\" dopředu. Ale toto tu nechci řešit. Mám ted ,,starosti\" se svým autem a ne, jak kdo jezdí a pod. Souhlasíš.

mno, doby, kdy se pres den nemuselo svitit pamatuje dost z nas a nejsem si vedom toho ze by nehodovost tehdy byla nizsi nez dnes (i k pomeru mezi poctem automobilu tehdy a dnes), ale vecer se zhasnutejma svetlama muze jet bud nekdo na vesnici totalne podnapilej z hospody a nebo nekdo kdo si nevazi zivota sveho a jeste nedej boze toho nestastnika v tom osvetlenem aute, ktereho pripadne vezme sebou .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Já mám konto snad čistý,i když sem měl párkrát na mále.jednou sem prolítl kolem radaru 70km/h místo 60ti,a pak 130 km/h tam kde byla 90 sátka.je to už měsís a zatim mi nic nedorazilo

V Pze bezne chodi vyzvy tak po 5-6ti mesicich ;) pokud to byl stacionarni pevnej radar, je mozne ,ze v nem nemuselo byt zaznamove zarizeni a byla to jen prazdna budka, pokud to byl radar na aute, tak to by te asi zastavili o kus dal a zkasli na miste

BTW posledni dobou jsem si vsiml, ze i v usecich kde je stabilni usekove mereni rychlosti se nejak casteji ( za poslednich 14 dni jsem je videl asi 4krat ) pohybuji jeste civilni auta s radary a stavi auta hned na miste. Naposledy jsem videl svetle cervenou oktavku v patek rano u Kacerova smer centrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Já mám konto snad čistý,i když sem měl párkrát na mále.jednou sem prolítl kolem radaru 70km/h místo 60ti,a pak 130 km/h tam kde byla 90 sátka.je to už měsís a zatim mi nic nedorazilo

Mě přišla obsílka po osmi měsícich,a za patnact dní jdu odevzdat řidičák na 1/2 roku :grr (po třech měsícich si můžu požádat o prominutí zbytku trestu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nemec.cb

Původně zaslal: Medion

Já mám konto snad čistý,i když sem měl párkrát na mále.jednou sem prolítl kolem radaru 70km/h místo 60ti,a pak 130 km/h tam kde byla 90 sátka.je to už měsís a zatim mi nic nedorazilo

Mě přišla obsílka po osmi měsícich,a za patnact dní jdu odevzdat řidičák na 1/2 roku :grr (po třech měsícich si můžu požádat o prominutí zbytku trestu).

za co si to dostal?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Martin.405

5 bodů za červenou, bylo to takový to ještě to stihnu ještě to stihnu.. ve dvě ráno po 16ti hodinách práce :roll ale někdy v červnu nebo červenci bude část pryč

hoj ehm to dostaneš takhle hned ? ja projel taky jednu červenou kde byla kamera takže sem akorat mel cervenou kdyz sem byl tak metr pred semaforem, jel sem i pred nim 50 ale nedobrzdil sem to :( mam teda čekat body ? nebo spravni rizeni a tam to vysvětlit ?

záleží na situaci. pokuď tě u toho chytnou policajti, tak buď to zaplatíš na místě, a nebo nebudeš souhlasit s přestupkem a pudeš do správního řízení. no a když tě natočí kamera tak čekej na obsílku, pak deš podle závažnosti buď k přestupkovýmu nebo ke správnímu řízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Martin.405

5 bodů za červenou, bylo to takový to ještě to stihnu ještě to stihnu.. ve dvě ráno po 16ti hodinách práce :roll ale někdy v červnu nebo červenci bude část pryč

hoj ehm to dostaneš takhle hned ? ja projel taky jednu červenou kde byla kamera takže sem akorat mel cervenou kdyz sem byl tak metr pred semaforem, jel sem i pred nim 50 ale nedobrzdil sem to :( mam teda čekat body ? nebo spravni rizeni a tam to vysvětlit ?

záleží na situaci. pokuď tě u toho chytnou policajti, tak buď to zaplatíš na místě, a nebo nebudeš souhlasit s přestupkem a pudeš do správního řízení. no a když tě natočí kamera tak čekej na obsílku, pak deš podle závažnosti buď k přestupkovýmu nebo ke správnímu řízení

policajti ne de o to kdyz me vzala kamera akorat sem byl pod semaforem co padla cervena proste oranzova cervena. Jestli i takhle me rovnou pozvou nebo kamera snima trebaz se spozdenim nebo jak to vlastne je? Dost me to zajima... Kamera tam byla, byla noc, nevim jestli ma nocni videni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

.....

Jako řidič jistě víš ze zákona, že musí se předvídat a jak se říká ,,myslet\" dopředu. ...

jako byvaly policajt jiste vis, ze neosvetlene vozidlo nema na silnici co delat, zejmena ne v noci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: nemec.cb

Původně zaslal: Medion

Já mám konto snad čistý,i když sem měl párkrát na mále.jednou sem prolítl kolem radaru 70km/h místo 60ti,a pak 130 km/h tam kde byla 90 sátka.je to už měsís a zatim mi nic nedorazilo

Mě přišla obsílka po osmi měsícich,a za patnact dní jdu odevzdat řidičák na 1/2 roku :grr (po třech měsícich si můžu požádat o prominutí zbytku trestu).

za co si to dostal?

Za rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...