Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

špatný chod


Hugo206

Recommended Posts

Zdravim,mam 206 1,6 a někdy když stojim na křižovatce tak stoupnou otáčky z normalnich 1000... tak na 2000-2500....jako pri seslapnuti plynu.......Obcas se to projevi i za jizdy povyrazenim dopredu.Nevite nekdo nahodou cim to muze bejt a pripadne jak to vyresit??

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovorim že som odbornik,ale skus pri spustenom motore hýba? hadicami nasavania vzduchu,výparov oleja atd.,skrátka,či dobre tesnia.Aspoň ja by som tak postupoval.A asi skontroloval prevody{tiahla}plynu.Ináč nemám paru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

ja jsem ho uz rozdelanej mel, sice jsem ho rozdelal pilou, ale rozdelal, myslim ze by i fungoval.

Ale radsi jsem si koupil novej, neni to az tak brutalne drahy (okolo 3000) a otacky to vyresilo.

U me to zacalo stejne, asi tak pred dvema rokama a postupne se to zhorsovalo, az ted v lete jsem uz mel neustale okolo 1500-2000 ot., tak jsem ten prepinac premeril a zjistil ze obcas dava spravny hodnoty ale vetsinou ne, tak jsem ho vymenil a je po problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Napsán autorem jofo

Ten cierny plast sa da pekne odlepit len treba trosku sily. Ja som ho odlepil vycistil odporovu drahu trosku napruzil bezec, zalepil cierny plast a facham. Inac mas to tam nejake lacne u nas za to chcu 8000.

jojo taky reseni,

ja na to musel pilou, a urizl jsem to tak sikovne, ze bych to musel necim hodne obalit aby do toho nic nenateklo :-), tak jsem to radsi nechal venku na pokusy.

ta cena si bude tim, ze ja nemam potenciometr, ale jenom prepinac, ale 8000 bych do toho asi taky nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravim....tak problem je vyřešen....po mnoha návštěvách autorizovaného servisu jsme se objednali k Vašndovi a je po problému.....Všechno způsobovali dvě teplotní čidla,který dávali chybný udáje jednotce.Nechápu jak nato mohli v autorizovanym servisu nepřijít.....U Vašendy sme řekli příznaky a hned nám řekli co to asi bude....Autoservis Vašenda vřele doporučuju....A díky za vaše rady....:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...