Sign in to follow this  
Followers 0
BoneDaddy

Jak naložit 15-ti metrovou závoru do Berlinga

9 posts in this topic

Původně zaslal: Majar

:superNechtěl bych to být já! :D

Výjimečně v tom taky nemám prsty.:aut

Původně zaslal: Ticcino

Ten měl docela kliku. Mohl tam nechat i hlavu...

je to pár let kdy jsem viděl takto podobně traverzu v autě kde seděl chlápek a prošla mu hlavou.Nic příjemného

To asi zrovna nejel pomalu.

Evidentně řidič se vyhnul nebo tam nebyl.

Před nějakýma 25 lety se takhle v Praze napíchla sanitka na zábradlí mezi tramvajovýma kolejema - velice rychle potom zábradlí mezi kolejema u zastávek předělali a nějaký čas tam pak byly svislé sloupky a mezi nima řetězy (ta vodorovná tyč tehdy prošla řidičem, trefila i pacienta a prošla celou Latvií podobně jako závora u Berlouše). Stalo se na Palackého náměstí ve směru od Národního divadla do Podolí.

to by mě docela zajímalo jak tohoto výsledku docílil:myslim.Jestli zabodovalo třeba sluníčko či co:o

Řidič se podruhé narodil. Závora byla přímo proti němu. Svezla se po kapotě, prolétla sklem, trefila kapličku pro budíky (tu utrhla), od ní se odrazila do volantu (ten zlomila) a odrazila se od něho nahoru. Závora řidiči roztrhala bundu na rameni, trefila kšiltovku, škrábla hlavu. Býval by to měl spočítané, nebýt kapličky a volantu.

Příčinou podle něho bylo sluníčko, my k tomu přidáváme ještě vysokou rychlost. Ještě se k tomu přidala asi barva závory.

:o:o