Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Historie vozu podle VIN


kobr

Recommended Posts

kupil som to za 190000sk (cca 144tis ceskych) a vymenil mi aj olej+filtre+rozvody tak cena je dobra, len teraz dufam ze nema pretocene velmi, auto je inak v dobrom stave. len tu jednu vec nechapem preco v papieroch je 2004... to ako bolo auto 4 roky neprihlasene ?

no v papieroch je 2004 tak preco im neverit? a podla vin som si to zistil sam 7. jun 2000, v papieroch 31.3.2004

[upravil dne 3.5.2008 feshi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

tak som zistil ze vyroba je rok 2000, ale v papieroch je 2004... to je mozne dako? trocha ma to s.rie ale aj tak som ho lacno kupil v dobrej vybave

Model 2000 a 2004 lze docela lehce rozeznat (nemluvě o roku uvedeném na sklech). Je rozdíl rok výroby a datum první registrace, které je uvedeno v papírech. Hlavně se s tím čaruje při dovozu ze zahraničí, kdy s vozem nejde dál originální techničák. Jde o to, zda máš v kupní smlouvě uveden konkrétní rok výroby což by se dalo brát za klamání kupujícího. Otázka je zda se dá takovému prodejci věřit a co ještě mohl zatajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

kupil som to za 190000sk (cca 144tis ceskych) a vymenil mi aj olej+filtre+rozvody tak cena je dobra, len teraz dufam ze nema pretocene velmi, auto je inak v dobrom stave. len tu jednu vec nechapem preco v papieroch je 2004... to ako bolo auto 4 roky neprihlasene ?

no v papieroch je 2004 tak preco im neverit? a podla vin som si to zistil sam 7. jun 2000, v papieroch 31.3.2004

[upravil dne 3.5.2008 feshi]

Podle toho výpisu je to dovoz z Francie, takže tak se tam asi dostal rok 2004. To že to bylo původně koupeno v Peugeotu nic neznamená ba naopak, protože ti mají páky na takové čachry (osobní zkušenosti s autorizovanými prodejci co si auta sami vozí ze zahraničí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

aj to mi bolo divne... len ako zistit ci ma pretocene km, servisnu knizku zalozil az kamarat... nema to peugeot v systeme ako napr vw?

Pokud se nepletu, tak se jedná o 2l HDI 66kW. Kolik ukazuje tachometr? Podle mne to máš stočená téměř jistě (jako většina aut prodávaných u nás), tak to neřeš a jezdi, ať dobře jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to už je takový svět:roll raděj nevědět :bojim

Jsem ráda,že jsem šla tehda do nového..

Starých bylo dost a jedno jsem taky dodatečně zjistila,že bylo po bouračce,ale ještě mi krásných pár let dělalo jen a jen samou radost,takže vše odpuštěno:aut:aut:aut

Ono za nic nemůže a at\' se k němu kdoví jak kdo choval a jednal byt\' nečestně-Ty ho přijmi tak jak je,měj ho rád a opatruj ho.A at\' ti ševelí co nejdýl;) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

je to 2hdi 80kw a mozno to nema pretocene ale ma 1160000km ;) ale zasa nic neni osuchane tak vam neviem, aj tak je to menej prijemne zistenie

Zamotal jsem se v číslech motoru. Máš pravdu, je to stejné jako mám já akorát s o stupeň lepší výbavou. Jak bylo výše řečeno za ty peníze by jsi rok 2004 nekoupil nebo by to byl vrak ze kterého by jsi byl dříve nebo později nešťastný.

[upravil dne 3/5/08 Leo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ono chlapik mi povedal ze je to z 2000, ale az potom ako som sa ho pytal na tie papiere, tak on otom vedel, aspon mi pustil z ceny takze sa to da... len teraz neviem ci nebudem mat niekde problemy, napr pri nahlasovani auta (on ho odhlasil v zvolene a ja ho idem prihlasit v bratislave) alebo pri poisteni... vsade v papieroch je 2004 rok vyroby a original technicak je uz niekde v teplych krajoch.. najazdene to ma 160tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feshi

no, ono chlapik mi povedal ze je to z 2000, ale az potom ako som sa ho pytal na tie papiere, tak on otom vedel, aspon mi pustil z ceny takze sa to da... len teraz neviem ci nebudem mat niekde problemy, napr pri nahlasovani auta (on ho odhlasil v zvolene a ja ho idem prihlasit v bratislave) alebo pri poisteni... vsade v papieroch je 2004 rok vyroby a original technicak je uz niekde v teplych krajoch.. najazdene to ma 160tis

Jak to máš ve velkém TP vlastně napsáno. Já mám akorát rok u data první registrace (2001) a v datu první registrace v ČR (2006). V dalších záznamech mám „Datum první registrace 8.3.2001 – vozidlo dovezeno ze SRN“. To tam ale třeba vůbec mít nemusíš. Žádný rok výroby tam nemám a pokud vím, tak se to ani nepíše (jde spíš o model označený RHZF). Pro ně je hlavně důležité, že to má techničák a kdy bylo registrované už je nezajímá (řešili to, když ho dělali).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...