Sign in to follow this  
Followers 0
Hirrogen

problém s páčkou blinkru 406 new model

7 posts in this topic

Ahoj mam dotaz dost mi zlobí páčka blinkru u 406ky, když dám pravej tak mi při vracení volantu tak z 85 procent spadne hned do levýho, jelikož u té páčky není skoro žádná aretace.

CHci se proto zeptat jestli s tim někdo měl taky problém a jak ho řešil...zatim jsem to nerozdělával, ale v peugeotu mě mi řekli, že ta páčka jde vyměnit u starého modelu a nového je prý nutno koupit celej ten blok za volantem a cena 8-10tis, takže to snad radši nebudu blikat :-)

ahoj taky jsem to měl,práce na 15 minut, rozebrat a vyměnit ty válečky s měně používanýma válečkama :papa

ahoj. tak tento problem ma stal 10000 Sk v autorizovanom servise. Nedalo mi a stary diel som doma rozobral a chytal sa za hlavu. Aj packy new modelu sa daju rozobrat, len je to piplacka. Staci potom vymenit maly plastovy kolik na pokazenej strane packy. Z vlastnej skusenosti radim neinvestuj zbytocne a ked sa necitis na opravu tak to daj nejakemu maniakovi. :papa

na 307-ku stojí páčky 13 000 a s ESP 18 000 :( Rozebrat to jde. Jen kdybys měl ESP, tak musíš na diagnostiku zkalibrovat volant. Ale to asi nemáš... :D:D:D Mně blinkry fungujou dobře, jen mi jednou odešlo zapínání dálkových světel a dvakrát přepínání palubního počítače... :( Jinak starší se dají sehnat kolem 2 000,-

me taky blbly blinkry,na aukru jsem sehnal za 150kč:D:D a jeste mi stary zustaly,ktery jsem si opravil a mam je :papado nahrady

tak jsem na to včera koukal a nevím jak to rozebrat..nebo jsem si spiš netroufnul :-) je k tomu potřeba sundat volant a nebo je na to nějakej trik jak to rozebrat?

A ještě jak se u 406ky sundavá volant?