Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 406 2.0 HDI


Senad

Recommended Posts

Break má 70 l nádrž... nicméně její obsah se mění v závislosti na teplotě, taky už jsem do ní natankoval něco přes 70 litrů a něco tam ještě muselo být...

moje aktuální spotřeba je 6.1 l/100km, v létě to jde trochu dolů, v zimě nahoru.

nejnižší spotřebu jsem měl 4.78 6/100 km

nejvyšší spotřebu jsem měl 7.1 l/100 km

(od 21.12.2006 co si ji zaznamenávám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím tak, aby mě to bavilo a vychází mi někde mezi 7,5 a 8 l, což u takový lodě považuju za dobré. Samozřejmě se dá jezdit i za míň (třeba v srpnu jsem jel v 5ti lidech Rumunsko - 2500 km, cca 70% najeto po dálnici, zbytek po okreskách rumunského typu a tankoval jsem plnou v Břeclavi, pak plnou v Rumunsku a dojel jsem až domů - tzn. 2250 km na 140 l nafty), ale taková cesta se nejezdí každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdycky kdyz jedu nekam dal nuluju pocitac bo hodnota prumerne spotreby je zkreslena mestskym provozem na 6,2l , pak kdyz to jedu v klidu max do 100km/h, necham za sebe pridavat a ubirat tempomat, tak umim jet za 5,1l a verim ze na dalnici by to jelo tak za 4.0 :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim kolegové,

co se mi stalo o víkendu......před cca týdnem jsem natakoval plnou po ujetí cca 350km mi šla ručička nádrže docela rychle dolu a byla na polovině dojezd ukazoval 700km...no o víkendu jsem zastavil na chalupě a když jsem jel domu nastartoval jsem tak ručička byla skoro na plný nádrži a dojezd 1200km :o no když jsem zastavil chcípnul, znova nastartoval, tak zase jen půlka?:o nevíte čím to může být? plovák v nádrži?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: slayer83

zdravim kolegové,

co se mi stalo o víkendu......před cca týdnem jsem natakoval plnou po ujetí cca 350km mi šla ručička nádrže docela rychle dolu a byla na polovině dojezd ukazoval 700km...no o víkendu jsem zastavil na chalupě a když jsem jel domu nastartoval jsem tak ručička byla skoro na plný nádrži a dojezd 1200km :o no když jsem zastavil chcípnul, znova nastartoval, tak zase jen půlka?:o nevíte čím to může být? plovák v nádrži?

Bude to plovákem. Mně se to stalo asi 2x, když jsem jel dlouhou trasu (do Řecka). Po ujetí nějakých 1400 - 1500 km jsem sjel natankovat a i když obsluha natankovala plnou, ručička ukazovala cca 3/4 nádrže. Během další jízdy se ručička pomalu zvedala až ukázala reálný stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: slayer83

zdravim kolegové,

co se mi stalo o víkendu......před cca týdnem jsem natakoval plnou po ujetí cca 350km mi šla ručička nádrže docela rychle dolu a byla na polovině dojezd ukazoval 700km...no o víkendu jsem zastavil na chalupě a když jsem jel domu nastartoval jsem tak ručička byla skoro na plný nádrži a dojezd 1200km :o no když jsem zastavil chcípnul, znova nastartoval, tak zase jen půlka?:o nevíte čím to může být? plovák v nádrži?

Bude to plovákem. Mně se to stalo asi 2x, když jsem jel dlouhou trasu (do Řecka). Po ujetí nějakých 1400 - 1500 km jsem sjel natankovat a i když obsluha natankovala plnou, ručička ukazovala cca 3/4 nádrže. Během další jízdy se ručička pomalu zvedala až ukázala reálný stav.

Takže co s nim? Asi vyměnit co? dostanu se k němu pod zadníma sedačkama? a kolik tak stojí ,,baj-oko\" :D

[upravil dne 10.3.2008 slayer83]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...