Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 406 2.0 HDI


Senad

Recommended Posts

Zdarec... potřebuju někoho kdo má 406 2.0 HDI Break... kolik Vám to \"papá\"??? já jsem ujel na nádrž..tj 70litru 850Km...takže to je spotřeba někde kolem 12 l/100??? :myslim a přitom sem to nijak zvlášť neproháněl... čím to může být?? díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mám pažouta už rok tak jsem včera počítal celoroční spotřebu od 1.3.07 do 28.2.08,schovávám si všechny účtenky,jezdím víceméně krátký trasy,samozřejmně nějaká delší se mezi to taky vejde,ale ne tak často,natankováno 640L, najeto 11900km a vyšlo mi 5.4L což si myslim je na breaka slušná spotřeba:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno jsem vzal plnou. Těsně před tím se rozsvítilo hladové oko. Měl jsem najeto 1075km a vzal jsem 64,62l což je skoro rovných 6l na sto. Ale teď bylo docela teplo. Když se ochladí víc, tak to leze k těm 7l a i víc. Do práce jezdím převážně v noci. Celkově mimo město cca 60%, zbytek popojíždění po Praze, ale to zase hlavně ve dne.

Jinak pokud se nepletu, tak 406 má nádrž na 70l ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...